Chcesz zagrać z Iron Maiden, Rammstein, Korn czy Aerosmith? Live Nation szuka supportów na koncerty

22.01.2021 10:52
Rammstein Fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

Polski oddział Live Nation poszukuje zespołów, które wystąpią w roli supportów na dużych koncertach stadionowych u boku gwiazd takich jak Rammstein czy Iron Maiden.

Od niemal roku koncertowy świat prawie przestał funkcjonować. W sieci pojawiają się kolejne muzyczne imprezy online, jednak żadnemu wielbicielowi grania na żywo, taka forma nie zastąpi "prawdziwego" występu. Pandemia koronawirusa trwa, a szczepienia przed chorobą, które dają nadzieję na powrót do normalności, mogą potrwać jeszcze wiele miesięcy.

Organizatorzy eventów i artyści tracą nadzieję na powrót wydarzeń muzycznych w tym roku. Niedawno twórcy Glastonbury poinformowali, że festiwal planowany na 2021 rok się nie odbędzie. Tym samym letnie imprezy, na które tak czekamy, znów stoją pod znakiem zapytania.

Live Nation szuka supportów na koncerty Rammstein, Iron Maiden i Korn

Być może nieco lepiej będzie wyglądać sytuacja z koncertami stadionowymi i halowymi. Ograniczona liczba miejsc, zachowanie odległości, maseczki i punkty w obiekcie, gdzie będzie można zdezynfekować ręce, być może umożliwią organizację imprez. Najwyraźniej dobrej myśli jest Live Nation.

Polecamy

Polski oddział jednej z największych na świecie firm organizujących koncerty zamieścił ogłoszenie dotyczące supportów. Treść komunikatu może wywołać u wielu aktywnych muzyków szybsze bicie serca.

Chcesz zagrać support na koncertach Rammstein czy Iron Maiden? Wyślij zgłoszenie

Live Nation Polska oświadcza, że szuka supportów na koncerty na stadionach i halach w 2021 roku.

Wszystkie zespoły zainteresowane graniem, jako support w trakcie organizowanych przez nas imprez, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń.

Firma oferuje występy przed wielkimi gwiazdami takimi jak Yes, Korn, Iron Maiden, Alicia Keys, Aerosmith, Rammstein, Pearl Jam, Sting, Hurts, OneRepublic, Alanis Morissette czy Simply Red. Jak podkreślają twórcy ogłoszenia:

Nie będziemy w stanie zaspokoić potrzeb wszystkich, ale na pewno traficie do naszej bazy i kiedy natrafi się okazja, będziemy kontaktowali się z poszczególnymi kandydatami.
Polecamy
Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.