Co gdyby klip do "Radio" Rammsteina nagrali twórcy "Świata według Kiepskich"?

Kamil Kacperski
17.05.2019 17:05
Rammstein|undefined Fot. kadr z wideo

Nigdy w życiu nie zadaliście takiego pytania? Nic nie szkodzi - i tak na nie odpowiedziano. W sieci pojawił się klip parodiujący teledysk do singla "Radio" Rammsteina, w którym użyto scen wyciętych z serialu "Świat według Kiepskich". Miłego oglądania.

Internet ma tendencję do tego, by odpowiadać na pytania, których nikt absolutnie nie zadaje - jak brzmi "Smells Like Teen Spirit" grane na łopacie? A co gdyby Lars Ulrich porzucił swoje pałeczki na rzecz dwóch pokaźnych wibratorów? Kolejnym problemem, który nie potrzebował rozwiązania jest kłopot opisany w tytule, czyli: "A co gdyby klip do Radio Rammsteina nagrali twórcy Świata według Kiepskich?". 

Rammstein - parodia klipu do singla Radio

Cóż, Ferdek, Boczek, Paździoch, Mariolka i Cycu definitywnie wpasowali się do klimatu pokazanego w nowym klipie Rammsteina. Głowa rodziny wciela się w radiowego DJ-a, który prezentuje słuchaczom "Radio". Twórcy tego dzieła naprawdę winszujemy pomysłu i skojarzenia Rammsteina ze "Światem według Kiepskich". Zapraszamy do oglądania:

Przeczytaj także

A tu dla przypomnienia oryginał niemieckiego zespołu:

W piątek 17 maja 2019 roku do sprzedaży trafił 7. oficjalny album studyjny Rammsteina, który zatytułowany został po prostu "Rammstein". Na razie oceny krytyków i fanów są raczej pozytywne. Krążek był promowany singlem "Deutschland", do którego klip zaprezentowano w marcu 2019 roku. Później do rozgłośni radiowych trafił wspomniany utwór "Radio", który również doczekał się teledysku. 

Rammstein w Polsce w 2019 roku

W związku z promocją nowego albumu Rammsteina, kapela wyruszy w maju 2019 na stadionową trasę koncertową po Europie. Polscy fani będą mogli obejrzeć zespół na żywo już 24 lipca 2019 na stadionie Śląskim w Chorzowie. Ostatni polski koncert Rammsteina odbył się w 2016 roku we Wrocławiu.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.