Coldplay skomentował kontrolę dostępu do broni w utworze "Guns"

07.11.2019 16:53
Coldplay|undefined Fot. Aleksandra Degórska / Antyradio.pl

Posłuchajcie, jak prezentuje się fragment nowej piosenki Coldplay zapowiadającej nadchodzący album.

22 listopada 2019 roku ukaże się nowe wydawnictwo od Coldplay. Album "Everyday Life" stanie się następcą płyty "A Head Full Of Dreams" z 2015 roku i będzie składać się z dwóch części zatytułowanych "Sunrise" oraz "Sunset". Dotychczas poznaliśmy utwory Orphans", "Arabesque" i "Everyday Life". Coldplay postanowił podzielić się krótkim fragmentem jeszcze jednego numeru, który wywołał niemałe poruszenie wśród fanów.

Coldplay skomentował kontrolę dostępu do broni w utworze "Guns" 

Zespół udostępnił na swoich social mediach fragment piosenki "Guns", która ukaże się na nowej płycie "Everyday Life". Już sama nazwa utworu sugeruje, o czym będzie ten kawałek. Chris Martin postanowił w tej piosence skomentować kwestię kontroli dostępu do broni, który ostatnio jest głośno poruszanym publicznie tematem w Stanach Zjednoczonych, gdzie rocznie ginie kilkadziesiąt tysięcy osób w wyniku strzelanin.

Przeczytaj także

22 listopada 2019 Coldplay zagra w całości materiał z płyty podczas dwóch koncertów w Jordanie. Występy będą transmitowane live na YouTubie.

Zobacz także: Chris Martin z Coldplay zachwycił się piosenką z polskiego filmu

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.