Corey Taylor: Chad Kroeger jest idiotą i ma ryj jak stopa

Robert Skowronski
21.06.2017 10:15
Corey Taylor: Chad Kroeger jest idiotą i ma ryj jak stopa Fot. Chris Pizzello/Invision/AP/link/East News; VIPix / Splash News/EAST NEWS

Nie trzeba było długo czekać na reakcję Coreya Taylora na słowa wygłoszone wcześniej przez wokalistę Nickelback. Medialna przepychanka trwa w najlepsze.

Chad Kroeger dopuścił się nagonki na Stone Sour i nie szczędził też gorzkich słów pod adresem frontmana kapeli. Ba, uznał nawet, że Slipknot zawdzięcza swój sukces wyłącznie szokującemu wizerunkowi i zachowaniom. Corey Taylor nie jest osobą, która siedzi cicho, więc nie trzeba było długo czekać na jego odpowiedź. A jest ona utrzymana w bardzo bojowym tonie.

Kroeger w swojej wypowiedzi twierdził, że Taylor uznał niegdyś, że jest niezwykle łatwo napisać utwór, który stanie się przebojem. Kanadyjczyk stwierdził, że mimo to Stone Sour nie ma w swoim dorobku ani jednego takiego numeru. Co na to lider Slipknota?

Nigdy nie powiedziałem, że łatwo jest stworzyć hit. Nie wiem na jakiej planecie on żyje. Widocznie jest to planeta Kroeger i musi tam być niezłe zielsko, bo jest idiotą.

Taylor wyznał też, że chciał natychmiastowo odpowiedzieć Chadowi, ale zapoznał się z komentarzami internautów i uznał, że wyrażają one to, co sam chciał powiedzieć.

Corey odparł też zarzuty dotyczące Slipknota, o których wspomnieliśmy wcześniej:

Możesz gadać, co tylko chcesz. Wiem za to, że zostałem wybrany „Najseksowniejszym gościem w muzyce rockowej” mimo noszenia maski. Ty zostałeś wybrany „Najbrzydszym gościem w muzyce rockowej” i to dwukrotnie. Wsadź to sobie w dupę.

Nie jest jednak tak, że wokalista Stone Sour nie lubi wszystkich członków Nickelback:

Kocham Mike'a, basistę Nickelback i brata Chada. Z wszystkimi innymi z zespołu mam bardzo dobre relacje - widujemy się. Nie mogę tylko zdzierżyć tego „Ryja jak stopa”. Ma twarz jak stopa. Czy się mylę? Nie mogę powiedzieć nic złego na Nickelback, bo nikt z nich nie ma z nami problemu. Chodzi tylko o niego. Więc stary, przytul się do swojej poduszki z Hello Kitty i zamknij się.

Taylor uważa też, że rozpoczęta przez Chada przepychanka ma na celu jedynie podbicie sprzedaży płyty, bo media siłą rzeczy będą podkreślać, że zespół wydał ostatnio album.

Josh Rand, gitarzysta Stone Sour, dodał, że kilka miesięcy wcześniej Nickelback spytał zespół z Iowa o to czy nie wystąpi on w roli supportu podczas kanadyjskiej trasy kapeli. Oczywiście, nie doszło to do skutku. Posłuchajcie rozmowy z muzykami. Wszystko zaczyna się od 1:44:

Nickelback wydał album „Feed the Machine”, który był promowany przez tytułowy kawałek z futurystycznym teledyskiem. Były też single „Song On Fire” oraz „Must Be Nice”. Nowe wydawnictwo Stone Sour, czyli krążek „Hydrograd” ujrzy światło dzienne 30 czerwca 2017 roku. Z tego wydawnictwa poznaliśmy utwory „Fabuless”,  „Song #3” oraz „Mercy”.

 

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.