Corey Taylor przerwał koncert Slipknota, gdy zobaczył, że fan stracił przytomność [WIDEO]

14.04.2022 14:32
Corey Taylor przerwał koncert Slipknota, gdy zobaczył, że fan stracił przytomność [WIDEO] Fot. Gonzales Photo/Avalon/REPORTER/East News

Slipknot postanowił przerwać swoje show w Winnipeg, ponieważ w pewnym momencie w tłumie zasłabł fan. Corey Taylor to zauważył i poprosił o to, by pomogli mu ratownicy medyczni.

Corey Taylor przerwał koncert Slipknota, bo fan potrzebował pomocy

Jak podaje MetalSucks, Corey Taylor przerwał koncert w Winnipeg i poprosił fanów o zrobienie miejsca dla medyków medycznych. Wokalista zauważył bowiem, że jeden z uczestników imprezy zasłabł i upadł na ziemię. Artysta poprosił widownie o bycie cicho i nieprzeszkadzanie profesjonalistom w pracy.

Polecamy

Dodał jednak, że kiedy tylko "wszyscy będą bezpieczeni", to Slipknot "znów odpali tą je*aną machinę". Jak czytamy w transkrypcji od MetalSucks:

Dobra, zróbcie im miejsce, upewnijcie się, że mają miejsce. Wszyscy do tyłu, dajcie im miejsce. Nie mogą oddychać, jeśli ich otaczacie. Poczekajcie jeszcze, wstrzymajcie się z aplauzem, chcę się upewnić, że wszystko jest okej. Niech zdążą wyjść z moshpitu... Wszystko okej? Dobra, zróbcie hałas dla medyków!

Polecamy

Poniżej możecie zobaczyć wideo z incydentu:

Slipknot od kilku miesięcy powtarza, że zamierza przygotować nowy album. Corey Taylor potwierdził na Twitterze, że zespół planuje sporo rzeczy na rozpoczynający się dopiero rok 2022. Wśród nich jest wspomniany nowy album, sekretne "przygotowania do balu maturalnego w rodzinnym mieście", a także "nowości w sprawie filmu 'Zombie versus Ninja'".

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.