Córka Dave'a Grohla skradła show Nirvanie. Posłuchaj jej wykonania "Heart-Shaped Box"

08.01.2020 11:39
Koncert Nirvany|undefined Fot. kadr z wideo

Niedaleko pada jabłko od jabłoni. 13-latka zachwyciła publiczność swoją interpretacją słynnego utworu.

Charytatywna organizacja The Art of Elysium corocznie organizuje specjalną galę, podczas której występują znane gwiazdy i zbierane są fundusze na pomoc potrzebującym muzykom. Podczas ostatniej imprezy, która odbyła się w styczniu 2020 zagrała Nirvana i była to rzadka okazja, by zobaczyć Dave'a Grohla, Krista Novoselica i Pata Smeara razem na scenie. Muzycy grali ostatni raz w 2014 roku, gdy to Nirvana została wprowadzona do Rock and Roll Hall of Fame.

Córka Dave Grohla skradła show Nirvanie. Posłuchaj jej wykonania "Heart-Shaped Box"

Na charytatywnym koncercie oczywiście nie mogło zabraknąć wyjątkowych gości - na scenie pojawili się m.in. Beck, St Vincent czy Marilyn Manson. Utwór "Heart-Shaped Box" zaśpiewała 13-letnia córka Dave'a Grohla, Violet. Dziewczyna zachwyciła widzów swoim wykonaniem piosenki Nirvany i po występie sporo mówiło się o utalentowanej córce Grohla, która świetnie oddała klimat piosenki.

Przeczytaj także

Violet występowała już niejednokrotnie u boku swojego taty. Chociażby w 2018 roku dziewczyna zaśpiewała cover Adele podczas charytatywnego koncertu w Fox Theater Oakland.   

Zobacz także: Dave Grohl zagra na koncercie z Foo Fighters razem ze swoją córką

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.