Cover Janis Joplin w wykonaniu uczestników The Voice of Poland. Co na to jury?

Aleksandra Degórska
29.10.2018 13:08
Cover Janis Joplin w polskim talent show|undefined Fot. kadr z wideo

Posłuchajcie, jak duet wypadł w utworze "Piece of my Heart" spopularyzowanym przez Janis Joplin.

Chętnych zaistnieć na scenie jest naprawdę dużo - co rusz na castingi do talent show zgłaszają się dzikie tłumy, każdy liczy na to, że dostanie się do finału i pokaże swój talent przed dużą publicznością. Nie jest to proste, bo konkurencja jest ogromna, ale zawsze warto spróbować swojego szczęścia.

W programie The Voice of Poland jury siedzi tyłem do wokalistów, którzy swoim występem muszą przekonać do siebie jurorów. Jeśli przejdą do kolejnego etapu czekają ich m.in. bitwy, w których kolejny raz muszą pokazać, że to oni są lepsi od konkurencji.

"Piece of my Heart" w wykonaniu uczestników The Voice of Poland

W 9. sezonie talent show na scenie pojawił się duet Gosia Pauka i Konrad Słoka, którzy pokazali swoje wokalne możliwości wykonując utwór "Piece of my Heart". Kawałek został nagrany przez Ermę Franklin w 1967 roku i doczekał się wielu coverów, m.in. w wykonaniu Bryana Ferry'ego z Roxy Music, czy Big Brother and the Holding Company na wokalu z Janis Joplin.

Jak uczestnicy The Voice of Poland poradzili sobie ze słynnym utworem? Patrząc na miny jurorów, chyba przypadł im do gustu ten występ:

Młodzi wykonawcy nadal pamiętają o Janis Joplin i chętnie sięgają po jej utwory naśladując charakterystyczną manierę piosenkarki. 13-letnia uczestniczka talent show zrobiła sporą furorę i została nawet ogłoszona następczynią Janis Joplin.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.