Czy Freddie Mercury zabrzmiał znajomo?

Aleksandra Degórska
09.05.2017 11:25
Czy Freddie Mercury zabrzmiał znajomo? Fot. kadr z wideo

Królowa jest tylko jedna i trudno ją podrobić. Czy uczestnik popularnego talent show dał sobie radę udając frontmana grupy Queen.

Są w świecie muzyki takie jednostki, które naprawdę ciężko podrobić. Skala głosu Freddiego Mercury'ego wynosiła trzy i pół oktawy, a swoją charyzmą potrafił zaczarować każdego - nic zatem dziwnego, że cały stadion śpiewał razem z nim.

Ten właśnie element występów, gdy Freddie zaczynał improwizować razem z publicznością postanowił oddać uczestnik programu „Twoja twarz brzmi znajomo”. Sławomir Zapała, piosenkarz rock-polo, miał trudne zadanie, aby wcielić się w wokalistę Queen. Uczestnik talent show wykonał „We Are The Champions” i zaprezentował się w charakterystycznych wąsach i ciuchach z okresu promocji płyty „A Kind of Magic”.

Czy Sławomir dał sobie radę z trudnym wokalnym oraz aktorskim zadaniem? Obejrzyjcie nagranie i sami oceńcie:

Wokalista starał się oddać charakterystyczne ruchy Freddiego dostojnie chodząc z połową statywu od mikrofonu i zachęcając publiczność do śpiewu. Jeżeli macie ochotę na więcej takich wcieleń Freddiego to możecie zerknąć na nasze zestawienie 10 uczestników talent show wykonujących Queen. Natomiast w programie „Twoja twarz brzmi znajomo” mogliśmy dotychczas zobaczyć uczestników, którzy wcielali się w takich znanych muzyków, jak James Hetfield czy Dave Gahan.

Fani Queen otrzymali niedawno dobrą wiadomość, bowiem w końcu długo oczekiwana filmowa biografia pojawi się w kinach w 2018 roku. W główną rolę wcieli się Rami Malek znany z głównej roli w serialu „Mr. Robot”. Za reżyserię będzie odpowiedzialny Bryan Singer.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.