Czy Rammstein zabrzmiał znajomo?

Jakub Gańko
03.04.2017 11:19
Czy Rammstein zabrzmiał znajomo? Fot. kadr z wideo

Zobaczcie jak Paweł Jasionowski poradził sobie w roli Tilla Lindemanna w 5. odcinku programu „Twoja twarz brzmi znajomo”.

Rammstein cieszy się w Polsce szczególną popularnością. Fani niemieckiej grupy od lat wyczekują następcy wydanego w 2009 roku „Liebe ist für alle da”. Richard Kruspe niedawno uspokajał, że grupa ma już 35 nowych utworów, zanim jednak usłyszymy którykolwiek z nich, musimy zadowolić się np. coverami.

Jeden z nich został wykonany w ostatnim odcinku popularnego programu telewizyjnego „Twoja twarz brzmi znajomo”. Zgodnie z formułą programu, Paweł Jasionowski przeszedł w nim metamorfozę w samego Tilla Lindemanna. Mogłoby się wydawać, że nie jest to szczególnie trudne zadanie w porównaniu do np. Ozzy'ego Osbourne'a czy Nergala z Behemotha...

Lider zespołu Masters miał je jednak nieco utrudnione, gdyż przyszło mu zagrać Lindemanna z klipu do kawałka „Amerika”. Takie wcielenie muzyka wymagało od niego przebrania kosmonauty. A i samo zachowanie wokalisty nie jest wcale tak proste do odtworzenia, nie wspominając już o języku niemieckim...

Paweł Jasionowski poradził sobie jednak naszym zdaniem całkiem nieźle. Czy to oznacza, że w przyszłości porzuci disco polo na rzecz rocka industrialnego? Tego nie wiemy, możecie za to przekonać się na własne oczy i uszy jak wypadł w jego wykonaniu przebój Rammsteina.

Oto fragment programu „Twoja twarz brzmi znajomo”:

Jeśli jesteście ciekawi, jakie wykonania mogliśmy oglądać w poprzednich edycjach, zobaczcie Radosława Pazurę w roli Dave'a Gahana z Depeche Mode czy Michała Grobelnego jako Bruce'a Dickinsona z Iron Maiden.

W oczekiwaniu na kolejny krążek Rammsteina polecamy zaś koncertówkę „Rammstein: Paris” w reżyserii Jonasa Akerlunda, która doczekała się właśnie nowego trailera. Zapowiedź zobaczycie poniżej:

 

Jakub Gańko Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.