Dawid Podsiadło i Taco Hemingway zaprezentowali wspólny merch z okazji koncertu w Warszawie

25.09.2019 09:43
Dawid Podsiadło|undefined Fot. Adam Burakowski/REPORTER

Już 28 września 2019 roku na Stadionie Narodowym odbędzie się koncert Dawida Podsiadły i Taco Hemingwaya. Muzycy przygotowali niespodziankę dla fanów.

Muzyka Dawida Podsiadły od 2013 roku bije rekordy popularności w naszym kraju. Artysta wyprzedaje największe obiekty koncertowe w Polsce w zaledwie kilka minut, a jego klipy w błyskawicznym tempie osiągają miliony wyświetleń. Równie dobrze na scenie muzycznej radzi sobie raper Taco Hemingway. Nic więc dziwnego, że wspólny koncert muzyków musiał okazać się sukcesem.

Dawid Podsiadło i Taco Hemingway na Stadionie Narodowym

W maju 2019 roku Dawid Podsiadło i Taco Hemingway ogłosili, że zagrają koncert na Stadionie Narodowym w Warszawie. Obiekt odwiedzają światowe gwiazdy takie jak Metallica czy Bon Jovi, a nie każdej z nich udaje się wyprzedać bilety na swój występ. Jednak dla duetu Podsiadło/Hemingway nie stanowiło to żadnego problemu. Wejściówki na wydarzenie wyprzedały się w zaledwie 2 minuty.

Przeczytaj także

Muzycy postanowili przygotować niespodziankę dla swoich fanów. Stworzyli specjalną, limitowaną linię ubrań nawiązującą do występu w Warszawie. Merch można nabyć za pośrednictwem strony eBilet, a odebrać osobiście na koncercie. 

Merch Dawid PodsiTaco Hemingway Fot. Dawid Podsiadło/Facebook

W ofercie są dostępne koszulki, bluzy, czapki z daszkiem oraz model idealny na zimę, a nawet skarpetki. Zakupu mogą dokonać wyłącznie posiadacze biletu na koncert Dawida Podsiadły i Taco Hemingwaya na Stadionie Narodowym. 

Zobacz też: Dawid Podsiadło pokazał "Najnowszy klip" z Tomaszem Kotem i Mają Ostaszewską 

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.