Dawid Podsiadło pokazał fragment koncertu na Stadionie Narodowym. Posłuchaj "W dobrą stronę"

29.09.2020 17:04
Dawid Podsiadło|undefined Fot. Jakub Walasek/REPORTER/East News

Rok temu Dawid Podsiadło wystąpił na Stadionie Narodowym. Zobaczcie, jak publiczność bawiła się na tym koncercie.

W rocznicę wyprzedanego koncertu na PGE Narodowym w Warszawie, Dawid Podsiadło zaprezentował wideo z tego wydarzenia do utworu "W dobrą stronę". Pochodzący z albumu "Annoyance and Disappointment" singiel wysłuchało wtedy na żywo ponad 60 tysięcy osób.

Dawid Podsiadło pokazał fragment koncertu na Stadionie Narodowym. Posłuchaj "W dobrą stronę"

Tak Dawid Podsiadło wspomina koncert na warszawskim stadionie:

Kilkadziesiąt tysięcy ludzi postanowiło zebrać się w jednym miejscu i nas posłuchać przez parę godzin. Za każdym razem gdy tylko o tym pomyślę to robi mi to z bani pranie. Anyway. Minął już rok. Chociaż patrząc na to wszystko co się w międzyczasie wydarzyło to mam wrażenie, że tych „atrakcji” starczyłoby na jakieś pokolenie, a nie dwanaście miesięcy. Dużo się pozmieniało i pewnie wiele sfer naszego życia zostanie jeszcze przez jakiś czas pozostanie dotknięte konsekwencjami tych wydarzeń.

Zobaczcie, jak wypadł wówczas ten koncert:

Przeczytaj także

W związku z epidemią koronawirusa i zakazem organizacji imprez masowych, stadionowe koncerty Dawida Podsiadło, które zaplanowane były na 2020 rok zostały przeniesione na przyszły rok.Koncert w Chorzowie, zaplanowany na 7.06 2020 na Stadionie Śląskim, zostaje przełożony na 12 czerwca 2021. Występ w Gdańsku, zaplanowany na 13.06 2020 na Stadionie Energa Gdańsk, zostaje przełożony na 5 czerwca 2021. Natomiast koncert we Wrocławiu, zaplanowany na 20.06 2020 na Stadionie Wrocław, zostaje przełożony na 19 czerwca 2021.
Zobacz także: Dawid Podsiadło zwrócił się do córki prezydenta na koncercie Męskiego Grania

Wszystkie zakupione bilety zachowują ważność i ich posiadacze będą mogli swobodnie uczestniczyć w koncertach w nowych terminach. Koncerty w Gdańsku i Wrocławiu są całkowicie wyprzedane - bilety sprzedały się w ciągu jednego dnia. Dostępne w sprzedaży będą jeszcze ostatnie bilety na Stadion Śląski w Chorzowie -  największy koncert w karierze artysty.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.