Duff McKagan opowiedział o najnowszym albumie Guns N' Roses

Karolina Woźniak
19.06.2019 10:21
Duff McKagan Guns N' Roses|undefined Fot. . Duncan Bryceland / Rex Features/EAST NEWS

Fani nie mogą się już doczekać najnowszej płyty Guns N' Roses. Duff McKagan postanowił uchylić rąbka tajemnicy i wypowiedział się o nadchodzącej płycie.

Pod koniec maja gitarzysta Guns N' Roses, Slash, wypowiedział się na temat nadchodzącej płyty Gunsów. Muzyk przyznał, że prace nad krążkiem już się rozpoczęły. Wszystkim spadł z kamień z serca, bo przez długi czas spora część osób uważała, że do takiego momentu nigdy nie dojdzie. Teraz Duff McKagan postanowił podzielić się informacjami na temat materiału, który zespół zdążył stworzyć.

Duff McKagan o najnowszej płycie Guns N' Roses

Podczas wywiadu z EW, basista przyznał, że wszyscy prowadzą burzę mózgów:

Jest masa pomysłów na piosenki. 11 utworów, które pojawią się na płycie, było w grupie 70, które napisałem. Sam Axl ma sporo pomysłów [...]. Muszę przyznać, że jesteśmy w dobrym miejscu. Będzie co ma być.

Trzeba zatem cierpliwie czekać. Kiedy pojawi się płyta? Tego na razie nie wiadomo, ale można być pewnym, że w końcu się pojawi.

Przeczytaj także

Duff McKagan w Polsce 2019

Basista Guns N' Roses odwiedzi Polskę w 2019 roku. 22 sierpnia 2019 roku muzyk przyjedzie do Warszawy do klubu Stodoła. Duff stworzył najnowszy album, który jest refleksą nad podróżami razem z Guns N’ Roses podczas trasy "Not In This Lifetime...".

>>TUTAJ KUPISZ BILET NA KONCERT DUFFA MCKAGANA<<

Zobacz także: Basista Guns N' Roses odpowiada na zarzuty o rasizm i seksizm

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.