Ewelina Lisowska jako Kora zszokowała jurorów talent show. Posłuchaj coveru "Szare Miraże"

15.09.2019 13:43
Ewelina Lisowska w Twoja Twarz Brzmi Znajomo|undefined Fot. kadr z wideo

Wokalistka wykonała słynny utwór Maanamu w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Czy i Wam spodoba się ten występ?

W talent show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" gwiazdy polskiego show biznesu muszą pokazać, że umieją nie tylko dobrze śpiewać, ale również są dobrymi aktorami. Zadanie nie jest łatwe - każdy uczestnik musi udawać znaną gwiazdę muzyki. Nowy odcinek, to nowe wcielenia i zaskakujące metamorfozy.

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Ewelina Lisowska jako Kora wykonała "Szare Miraże"

W najnowszym sezonie programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" nie zabrakło rockowych akcentów. Wokalistka Ewelina Lisowska musiała zaśpiewać utwór "Szare Miraże" i wcielić się w Korę. Legendarna wokalistka Maanamu zmarła 28 lipca 2018 i nadal ciężko pogodzić się z tak wielką stratą. Polscy wokaliści chętnie biorą na warsztat repertuar wokalistki, ale udawanie samej Kory to jeszcze trudniejsze zadanie. Czy Lisowska dała sobie radę z repertuarem Maanamu? Jurorzy byli zachwyceni jej występem. Sprawdźcie, czy i Wam cover Lisowskiej przypadnie do gustu:

Przeczytaj także

Rockowe występy w talent show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

W popularnym programie Polsatu co rusz pojawią się rockowe akcenty. W poprzednich edycjach programu zobaczyliśmy sobowtórów Marilyna Mansona, Axla Rose'a czy Kazika. Miejmy nadzieję, że w kolejnych odcinkach usłyszymy kolejne covery rockowych hitów.

Zobacz także: "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Aktorka wcieliła się w Grzegorza Skawińskiego. Jak jej poszło?

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.