Sobowtór Axla Rose'a w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Co na to fani Guns N' Roses?

Karolina Woźniak
04.03.2019 10:45
Iga Krefft jako Axl Rose |undefined Fot. : kadr z wideo

Iga Krefft wcieliła się w Axla Rose'a w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Jak aktorka poradziła sobie z repertuarem Guns N' Roses?

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" to program, który niestety zyskuje na popularności. Celebryci przebierają się za znanych polskich i zagranicznych artystów, a następnie "coverują" ich utwory. Ich celem jest jak najwierniejsze odwzorowanie - wokalne, ruchowe i wizualne - postaci, którą wylosują. Jurorzy natomiast oceniają poszczególne występy i przydzielają każdemu punkty. Program jest emitowany od 8 marca 2014 roku i jest oparty na hiszpańskiej wersji "Your Face Sounds Familiar".

Przeczytaj także

"Twoja twarz brzmi znajomo": Iga Krafft jako Axl Rose (sezon 11 odcinek 2)

To właśnie w 2 odcinku 11 sezonu Iga Krefft wcieliła się w Axla Rose'a. Polska aktorka ma na swoim koncie epizod w "Na Wspólnej", "M jak Miłość" i "Diagnozie". Kobieta przebrana za wokalistę Guns N' Roses, wkroczyła na scenę i zasiadła za fortepianem. Wykonała utwór "November Rain". Publiczność klaskała i najwyraźniej nie przeszkadzała im w tym muzyka. Na scenie pojawił się nawet ktoś, kto chyba miał przypominać Slasha, ale to też niestety nie wypaliło... Jeśli jesteście ciekawi, jak wypadła Iga Krafft jako Axl Rose w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", film z występu podczas drugiego odcinka znajdziecie poniżej.

Zdania internautów są podzielone. W komentarzach na YouTubie pojawiły się wpisy, w których zdania użytkowników są podzielone. Jedni uważają, że występ wokalistki był dobry. Wypowiedzieli się również fani Guns N' Roses, którzy stwierdzili, że po tym występie krwawią im uszy.

Jak oceniacie występ Igi Krafft jako Axla Rose'a?

Zobacz także: >>Katarzyna Dąbrowska jako Janis Joplin<<

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.