Sobowtór Kazika w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Jak wypadł cover "12 groszy"?

Aleksandra Degórska
18.03.2019 12:10
Twoja Twarz Brzmi Znajomo|undefined Fot. kadr z wideo

Co na to fani Kazika Staszewskiego? Obejrzyjcie nagranie z występu Staszka Karpiela-Bułecki.

Udawanie znanych gwiazd wcale nie jest proste - nie dość, że trzeba podrobić maniery danej osoby, to również należy podobnie zaśpiewać. Co więcej, gdy zmierzasz się z rolą sławnego muzyka musisz mieć na uwadze, że fani nie przebaczą Ci żadnego błędu. W programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" co rusz polscy wokaliści oraz aktorzy udają słynnych muzyków, co jest trudnym zadaniem, ale na tym właśnie polega cała ta zabawa.

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo 11": Staszek Karpiel-Bułecka w roli Kazika Staszewskiego

W 4. odcinku programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" jedna z uczestniczek wcieliła się w rolę Chestera Benningtona. Nie był to jedyny rockowy akcent tego dnia, bowiem Staszek Karpiel-Bułecka zagrał Kazika Starzewskiego. Wokalista grupy Future Folk ma już na swoim koncie uczestnictwo w takich programach, jak chociażby "Taniec z gwiazdami" czy "Śpiewajmy Razem. All Together Now", w którym pojawił się w roli sędziego.

Przeczytaj także

Jak muzyk poradził sobie z rolą Kazika Staszewskiego? Staszek Karpiel-Bułecka zaśpiewał przebój "12 groszy" i przeszedł prawdziwą metamorfozę. Czy fanom Kazika spodoba się ten cover?

Rockowe covery w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 11"

W najnowszym sezonie talent show nie zabrakło rockowych występów. Katarzyna Dąbrowska zagrała Janis Joplin, Iga Kreft wcieliła się w Axla Rose'a, natomiast Ela Romanowska zaśpiewała przebój Budki Suflera.

 

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.