Five Finger Death Punch odwołał koncert ze względu na stan gitarzysty. Co z występem grupy w Polsce?

13.12.2019 11:46
Five Finger Death Punch|undefined Fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

Grupa Five Finger Death Punch nie zagrała zaplanowanego koncertu w Duluth. Muzycy wydali oficjalne oświadczenie na temat stanu ich gitarzysty.

Zespół Five Finger Death Punch obecnie koncertuje wraz z kapelą Three Days Grace, Bad Wolves i Fire From The Gods. Od nowego roku z kolei ruszy trasa muzyków w towarzystwie Megadeth. Niestety jeden z planowanych koncertów musiał zostać odwołany.

Five Finger Death Punch odwołał koncert 

12 grudnia 2019 roku grupa Five Finger Death Punch nie wystąpiła w Duluth. Okazało się, że to przez stan gitarzysty Jasona Hooka. Muzycy wydali oficjalne oświadczenie na temat zaistniałej sytuacji.

Z powodu nagłego wypadku medycznego z udziałem Jasona Hooka musimy odwołać koncert w Duluth.

Artyści nie poinformowali o odwołaniu kolejnych występów, co może oznaczać, że stan Hooka jest dobry, a wypadek nie był poważny.

Przeczytaj także

Five Finger Death Punch w Polsce w 2020 roku

Grupa Five Finger Death Punch wystąpi 12 lutego 2020 roku na warszawskim Torwarze. Muzycy zagrają wspólnie z Megadeth oraz Bad Wolves w ramach trasy MegaDeathPunch Tour. Nie wiemy, jak poważne są problemy gitarzysty zespołu, jednak najprawdopodobniej nie będą miały one wpływu na polski koncert formacji.

Zobacz też: Basista Megadeth wyjaśnił, dlaczego zespół nie jest główną gwiazdą koncertów z Five Finger Death Punch 

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.