Foo Fighters robi rozróbę w domu starców w klipie do „Run”

Robert Skowronski
01.06.2017 14:50
Foo Fighters robi rozróbę w domu starców w klipie do „Run” Fot. kadr z wideo

Jak grom z jasnego nieba spadł na nas nowy utwór Foo Fighters, do którego został od razu zaprezentowany teledysk. Posłuchajcie „Run”.

Chris Shiflett odgrażał się, że na następcę „Sonic Highways” z 2014 roku oraz EP-ki „Saint Cecilia” przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać. Wygląda na to, że była to tylko zasłona dymna, gdyż oto Foo Fighters opublikował nowy utwór.

Nie brak tu typowej dla zespołu melodyczności, ale jest również dużo czadu - na myśl przychodzą skojarzenia z Queens of the Stone Age i płytą „Songs for the Deaf”, którą nagrywał również Dave Grohl. To kolejna premierowa kompozycja po „The Sky is a Neighborhood” - tę jednak można było usłyszeć wyłącznie w wersji na żywo i to tylko na amatorskich nagraniach.

„Run” towarzyszy także teledysk w reżyserii samego Dave’a Grohla. Trzeba to zobaczyć na własne oczy, takiego występu Foo Fighters nie mieliśmy jeszcze okazji oglądać. Klip można postawić obok tego do „Learn To Fly”, czy innych, które były kręcone z przymrużeniem oka. Przekonajcie się sami i bądźcie gotowi na rozróbę w domu starców:

Nie tak dawno temu Dave Grohl znowu połączył siły z Nine Inch Nails tym razem na EP-ce „Not the Actual Events”. Natomiast Taylor Hawkins wydał pierwszy solowy album zatytułowany „Kota”, zaś Chris Shiflett również postanowił nagrać płytę, ale w stylu country. Zatytułował ją „West Coast Town”.

My oczywiście czekamy na występ grupy podczas Open’er Festival 2017, gdzie Dave Grohl i spółka zagrają 29 czerwca 2017 roku. Foo Fighters Crew Poland już szykuje niespodziankę dla zespołu. Powstaną specjalne festiwalowe kubki dla całej kapeli.

 

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.