Foo Fighters zagrał w horror komedii "Studio 666". Kiedy premiera filmu?

09.11.2021 12:49
Foo Fighters Fot. Rex Features/East News

Muzycy Foo Fighters wystąpili w horrorze ''Studio 666''. Film zadebiutuje w kinach w przyszłym roku.

Foo Fighters i horror? To może być naprawdę zaskakujące połączenie. Open Road Films nabyło prawa do horror komedii "Studio 666", w której występują Dave Grohl, Taylor Hawkins, Nate Mendel, Pat Smear, Chris Shiflett i Rami Jaffee. Wyreżyserowany przez BJ McDonnella film ma wejść na ekrany kin 25 lutego 2022 roku.

Polecamy

Foo Fighters zagrał w horror komedii "Studio 666". Kiedy premiera filmu?

W "Studio 666" zespół Foo Fighters przenosi się do rezydencji Encino zanurzonej w przerażającej historii rock and rolla, aby nagrać swój długo oczekiwany dziesiąty album. W posiadłości Dave Grohl zaczyna zmagać się z nadprzyrodzonymi siłami, które zagrażają zarówno ukończeniu albumu, jak i życiu członków zespołu.

Dave Grohl tak opowiedział o tej produkcji:

Podobnie jak większość twórczości Foo, "Studio 666"zaczęło się od naciąganego pomysłu, który przerodził się w coś większego, niż kiedykolwiek sobie wyobrażaliśmy. Kręcąc go w tym samym domu, w którym nagraliśmy nasz najnowszy album "Medicine at Midnight" (mówiliśmy, że to miejsce jest nawiedzone!), chcieliśmy uchwycić klasyczną magię, którą miały wszystkie nasze ulubione filmy rock and rollowe, ale z niespodzianką: przezabawnym rozlewem krwi. Teraz, z pomocą Toma Ortenberga i teamu Open Road Films, możemy wreszcie ujawnić nasz najpilniej strzeżony sekret ostatnich dwóch lat. Przygotujcie się na śmiech, krzyk i chowanie głowy w popcorn. 

Polecamy

Reżyser filmu BJ McDonnell zdradza: 

''Studio 666" to idealne połączenie wszystkich rzeczy, które kocham. Rock, horror i komedia w niezwykle porywającym filmie. Jestem podekscytowany, że połączyłem siły z Foo Fighters, aby stworzyć ten oldschoolowy film. Minęły lata, odkąd widzieliśmy coś takiego jak ''Help!" Beatlesów, ''Head'' The Monkees lub ''KISS Meets the Phantom of the Park''. Połączyliśmy ten vibe filmów lat 60. i 70. z horrorem i tak narodziło się ''Studio 666"! Fani filmu i muzyki będą mogli spotkać się i razem cieszyć naszym dziełem.

Oparte na opowiadaniu Dave’a Grohla oraz scenariuszu Jeffa Buhlera i Rebecci Hughes 'Studio 666" zostało wyprodukowane przez Johna Ramsaya i Jamesa A. Rotę z Roswell Films i Therapy Studios. Za produkcję i postprodukcję odpowiada nagrodzony Emmy zespół Therapy Studios założony w 2006 roku przez producenta wykonawczego Johna Ramsaya, artystę VFX Wrena Watersa i montażystę Doobie White’a.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.