Foo Fighters wydał nowy album z coverami disco. Posłuchajcie krążka "Hail Satin" od Dee Gees

20.07.2021 10:50
Foo Fighters wydał nowy album z coverami disco. Posłuchajcie krążka "Hail Satin" od Dee Gees Fot. VALERIE MACON/AFP/East News

Dave Grohl i spółka świętują Record Store Day za pomocą krążka "Hail Satin", który zawiera kilka coverów legendarnych kawałków disco. Płyta trafiła już do serwisów streamingowych.

Foo Fighters prezentuje "nowy album"

Foo Fighters wpadł na ciekawy pomysł, by z okazji Record Store Day wydać album z coverami Bee Gees. Tak, dobrze przeczytaliście. Debiutancki album grupy Dee Gees, czyli ich disco alter-ego ukaże się 17 lipca i będzie nosić tytuł "Hail Satin". Zespół podzielił się przed premierą krążka swoją interpretacją "You Should Be Dancing" i wygląda na to, że Foo Fighters czuje się bardzo dobrze w repertuarze disco.

Polecamy

Na krążku Foo Fighters usłyszymy takie przeboje Bee Gees, jak "You Should Be Dancing", "Night Fever", "Tragedy", "More Than A Woman" oraz "Shadow Dancing" z repertuaru Andy'ego Gibba. Co więcej usłyszymy też wersje live piosenek z ostatniej płyty Foo Fighters "Medicine at Midnight", które zostały nagrane w studiu 606.

Chociaż grupa przygotowała "składankę" z okazji Record Store Day, to panowie byli na tyle dumni ze swojego dzieła, że postanowili podzielić się całym krążkiem na swoich oficjalnych internetowych kanałach. Poniżej możecie posłuchać "Night Fever", a resztę "Hail Satin" znajdziecie m.in. na Spotify czy YouTubie:

Polecamy

Tak natomiast prezentuje się pełna tracklista "Hail Satin" od Dee Gees/Foo Fighters:

  1. You Should Be Dancing
  2. Night Fever
  3. Tragedy
  4. Shadow Dancing
  5. More Than a Woman
  6. Making a Fire
  7. Shame Shame
  8. Waiting on a War
  9. No Son of Mine
  10. Cloudspotter
Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.