Frontman Hanoi Rocks o filmie Motley Crue: Kompletnie nie interesuje mnie ten zespół

14.10.2019 15:03
Michael Monroe ostro o Motley Crue|undefined Fot. . Reynaud Julien/APS-Medias/ABACA/EAST NEWS

Michael Monroe nie przepada za Motley Crue. W latach 80. Vince Neil spowodował wypadek samochodowy, w którym zginął członek zespołu Hanoi Rocks.

Do wypadku doszło w 1984 roku. Podczas trzydniowej imprezy frontman Motley Crue chciał się pochwalić swoim nowym autem. Całkowicie pijany zaproponował perkusiście Hanoi Rocks przejażdżkę do sklepu monopolowego. Muzycy chcieli kupić alkohol, którego zabrakło na domówce. Pełni entuzjazmu wsiedli do auta. Niestety kilka chwil później doszło do wypadku, w wyniku którego zginął "Razzle", perkusista Hanoi Rocks. Vince Neil opowiadał później, że jego przyjaciel zmarł mu w ramionach.

Frontman Hanoi Rocks nigdy nie obejrzy filmu o Motley Crue. Co jest tego powodem?

Hanoi Rocks rozpadł się po śmierci Raazle'a. W 2002 roku Michael Monroe i gitarzysta Andy McCoy wrócili na scenę. Jednak po 7 latach grania, w 2009 roku ogłosili zakończenie działalności i nastąpiło rozwiązanie zespołu. W wywiadzie dla The Classic Metal Show, frontman Hanoi Rocks został zapytany o to, czy oglądał "Brud". Co odpowiedział wokalista?

Nie widziałem tego filmu. Nie jestem w ogóle nim zainteresowany. Nie czytałem książki. W zasadzie nigdy nie byłem zainteresowany tym zespołem, nie pociągały mnie kwestie muzyczne i inne. To nie moje klimaty. Nie widziałem tego filmu i nie mam ochoty go oglądać. Nie jestem zainteresowany.

Przeczytaj także

Michael Monroe przyznał również, że ten wypadek zniszczył ludziom życie:

Nigdy nikogo nie winiłem - nie możesz winić ludzi za wypadek - jednak wiele osób ucierpiało. Przykładem jest dwoje nastolatków, którzy zostali sparaliżowani. Słyszałem, że nikt o nich nie wspomniał w filmie...

Vince został skazany na 30 dni więzienia, z których spędził tylko 18. Motley Crue zostało rozwiązane 13 grudnia 2015 roku. To wtedy kapela zagrała swój ostatni koncert. "Brud" ukazał się 22 marca 2019 roku na Netfliksie.

Zobacz także: Członkowie Motley Crue są wściekli na nowy dokument o zespole. Będzie pozew?

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.