Nie zadzieraj z Brucem Dickinsonem. Frontman Iron Maiden wyrzucił fana ze sceny [WIDEO]

13.10.2022 14:32
Bruce Dickinson Fot. TORBEN CHRISTENSEN/AFP/East News

Bruce Dickinson szybko uwinął się z fanem, który wskoczył nieproszony na scenę i nie chciał z niej schodzić.

Iron Maiden to petarda na scenie. Nic dziwnego, że niektórych fanów mogą za bardzo ponieść emocje. Tak stało się na jednym z koncertów zespołu, gdy w pewnym momencie na scenę wskoczył fan i zaczął uprawiać headbanging. Jego szczęście jednak nie trwało zbyt długo, bo Bruce Dickinson wziął sprawę w swoje ręce i wyrzucił fana ze sceny. Zobaczcie nagranie z tego zajścia.

Polecamy

Koncert Iron Maiden. Bruce Dickinson wyrzucił fana ze sceny [WIDEO]

Iron Maiden występował w Anaheim w Kalifornii, gdy podczas piosenki "Aces High" na scenę wskoczył fan. Udało mu się przybić nawet piątkę z wokalistą, ale wcale nie zamierzał schodzić i zaczął łupać głową po środku sceny. W końcu Bruce Dickinson chwycił fana i zaprowadził go za kulisy. Lepiej z frontmanem Iron Maiden nie zadzierać!

Zobaczcie zajście od 1:45 minuty nagrania:

Iron Maiden zagra koncert w Polsce w 2023

Iron Maiden pojawi się w przyszłym roku w Polsce. Zespół wystąpi 13 czerwca 2023 na Tauron Arenie w Krakowie. Bilety trafią do w sprzedaży ogólnej 14 października 2022 na stronie livenation.pl.

Polecamy

Zespół pojawi się w ramach The Future Past Tor i wykona kawałki z najnowszego albumu "Senjutsu", nie zabraknie też utworów z płyty "Somewhere In Time" z 1986 roku i innych klasycznych kawałków.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.