Gary Holt opuszcza trasę koncertową ze Slayerem

Joanna Chojnacka
03.12.2018 13:32
Slayer w Łodzi|undefined Fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

Pożegnalna trasa w Europie będzie trwała bez udziału Gary'ego Holta. Gitarzysta oznajmił, że nie zagra na najbliższych koncertach.

Jeden z najpopularniejszych zespołów metalowych na świecie zdecydował, że po ponad 37 latach na scenie zakończy działalność. Slayer zaplanował z tej okazji obszerną trasę koncertową, która objęła także Europę. Niestety po występie w Berlinie, zespół przekazał fanom kolejną przykrą wiadomość. 

Gary Holt opuszcza trasę pożegnalną Slayera

Gitarzysta Gary Holt, który towarzyszył Slayerowi podczas trasy pożegnalnej, oznajmił na swoim Instagramie, że nie pojawi się na kolejnych koncertach. Wyznał, że ostatnie występy były dla niego bardzo trudne i musiał podjąć taką decyzję. Wszystko ze względu na poważnie chorego ojca

Ostatnie dni były dla mnie bardzo trudne. Mój ojciec jest blisko końca swojej podróży na tym świecie. Zagrałem ostatnie koncerty z wielkim ciężarem w sercu. Z takim samym trudem muszę oznajmić, że opuszczam Slayera na europejskiej trasie. Muszę wrócić do domu i zadbać o tatę w jego ostatnich chwilach. 

Miejsce Gary'ego Holta na trasie zajmie Phil Demmel, który niedawno zagrał ostatni występ z Machine Head. Gitarzysta zadebiutuje na scenie ze Slayerem 3 grudnia 2018 roku w Danii

Slayer zagra koncert w Polsce w 2019 roku

Ostatni koncert Slayera w Polsce odbył się 27 listopada w łódzkiej Atlas Arenie. Jednak zespół postanowił wrócić na kolejny pożegnalny występ do naszego kraju. Tym razem grupa zagra 4 czerwca 2019 roku w Arenie Gliwice. Bilety na wydarzenie będą dostępne w ogólnej sprzedaży od 5 grudnia o 10:00 na livenation.pl. Przedsprzedaż dla Klienów Citi Handlowy wystartuje 4 grudnia o 10:00 i zakończy się dzień później o 9:00. Wejściówki kupisz również na stronie ebilet.pl.

>>TUTAJ KUPISZ BILET NA KONCERT SLAYERA<<

Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.