Gene Simmons zdradził prosty sposób na obejście płacenia podatków

Kamil Kacperski
19.10.2017 11:36
Gene Simmons zdradził prosty sposób na obejście płacenia podatków Fot. Sputnik/EAST NEWS

Szok! Urząd skarbowy go nienawidzi! Oszukał system podatkowy w USA za pomocą jednego kompletnie legalnego i prostego triku! Sprawdź jak.

„Prosty” jest pojęciem względnym. Jeżeli jednak jesteś multimilionerem, który poszukuje sposobu w jaki sposób „oszukać system” i nie odprowadzić podatków to trafiłeś w dobre miejsce. Gene Simmons z Kiss znalazł sposób, aby całkowicie legalnie uniknąć podatków.

W rozmowie z Loudwire basista zdradził, że kupił zespół australijskiego futbolu Carlton Football Club, tylko po to, aby uniknąć płacenia podatków:

Kupiłem ten klub. To był zakup jednodniowy, nazywa się to chyba odchyleniem i było to po to, by uchronić się od australijskiego podatku. Jak tylko zaczynasz zarabiać pieniądze zagranicą, jesteś zobligowany płacić tam podatki. Potem są one zestawiane z amerykańskimi podatkami, ale nie zabierają ci pieniędzy tylko je od ciebie pożyczają. To stary bankowy trick i jest całkowicie legalny. Dzięki temu minimalizujesz swoje obciążenie podatkowe.

Wiemy, że jeśli chodzi o pieniądze, to Gene Simmons na temacie się zna. Chciał opatentować „rogi” Dio, a także stwierdził, że gdyby mógł, to wykupiłby również prawa do użytkowania powietrza. Miał również swoją serię figurek, które pluły krwią. Artysta ma się dobrze i mimo, że nie zamierza nagrywać kolejnych płyt z Kiss, to co jakiś czas znów jest o nim głośno.

Głównie za sprawą komentarzy, które wygłasza o wszystkim i wszystkich. Chociaż czasami zdarzy się coś poważniejszego, jak na przykład nalot na jego dom wykonany przez służby porządkowe, które dostały informacje, że jest on posiadaczem ogromnych ilości pedofilskiej pornografii. O dziwo, kupno drużyny futbolowej to jedna z najbardziej przemyślanych i logicznych rzeczy jakie Simmons ostatnimi czasy zrobił.  

 

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.