Ghost przerwał koncert z powodu tragicznego wypadku fana

Aleksandra Degórska
01.06.2018 10:35
Grupa Ghost|undefined Fot. kadr z wideo

31 maja 2018 zespół postanowił przerwać swój występ, bo jeden z fanów potrzebował natychmiastowej pomocy.

Na koncercie grupy Ghost w Milwaukee w stanie Wisconsin 31 maja 2018 roku w Riverside Theater doszło do tragicznego wypadku. Około godziny 21:15 fan przewrócił się w moshpicie. Ghost przerwał koncert, gdy zauważył, że pod sceną doszło do wypadku i sytuacja jest naprawdę zła.

Poszkodowanemu mężczyźnie przeprowadzono reanimację i przetransportowano go do szpitala. Nie podano oficjalnych informacji o jego stanie.

Tragiczny wypadek na koncercie grupy Ghost

Jednak wielu fanów twierdzi na social mediach, że reanimacja nie pomogła i prawdopodobnie fan umarł. Ghost tymczasem napisał następujące oświadczenie:

Dzisiaj w Milwaukee jednemu z naszych fanów udzielono pomocy medycznej. Postanowiliśmy nie kontynuować koncertu ze względu na szacunek dla niego i jego rodziny. Ghost i wszystkie osoby, które z nami pracują proszą, żebyście modlili się za rodzinę tego fana i poszanowali ich prywatność w zaistniałej sytuacji.

Czy na koncertach jest bezpiecznie?

W związku z atakiem terrorystycznym po koncercie Ariany Grande w Manchesterze Live Nation opublikował oficjalne oświadczenie zapewniając, że na polskich koncertach jest bezpiecznie prosząc jednocześnie wszystkich uczestników koncertów o przestrzeganie zasad.

Niestety niekiedy sami artyści nie czują się bezpiecznie - przykładem może być ostatni wypadek na koncercie Life of Agony. Wokalistka została ugryziona w nogę przez jedną z a fanek. Brzmi absurdalnie? W 2016 roku pewien fan odgryzł ucho mężczyźnie na występie Eagles of Death Metal. Nic dziwnego, że osoby uczęszczające na koncerty często nie czują się bezpiecznie...

Ghost - nowa płyta

„Prequelle” to czwarty studyjny krążek zespołu, który pojawił się na rynku 1 czerwca 2018. Pierwszym singlem stał się utwór „Rats” i zespół zaprezentował jeszcze kilka nowych kompozycji podczas koncertów w ramach trasy Rats! On The Road.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.