Life of Agony nie ma farta. Fanka ugryzła wokalistkę w nogę na koncercie

Aleksandra Degórska
24.05.2018 10:44
Widownia na koncercie|undefined Fot. shutterstock.com

Nie dość, że ostatnio odwołano koncert Life of Agony ze względu na zagrożenie terrorystyczne, to teraz Mina Caputo została pogryziona przez fankę.

Life of Agony ostatnio ma pecha. Przed koncertem zespołu w Las Vegas jedna z fanek groziła, że zaatakuje ludzi na koncercie. Co więcej kobieta pisała, że chciałaby popełnić samobójstwo, nawiązywała do kilku ataków terrorystycznych. Występ w konsekwencji został odwołany.

Na tym jednak nie koniec kłopotów zespołu. Tym razem 22 maja 2018 roku podczas koncertu w San Diego doszło do dziwnego incydentu, który mocno wkurzył wokalistkę Life of Agony, Minę Caputo i wymagał interwencji policji.

Fanka ugryzła nogę wokalistki Life of Agony

Wokalistka została ugryziona przez fanką w trakcie koncertu. Mina Caputo udostępniła zdjęcie kobiety, żeby ostrzec innych:

Ta dziewczyna zaatakowała mnie i ugryzła w nogę podczas koncertu w San Diego. Jest nadal na wolności. Powinna mieć zakaz wstępu na jakikolwiek koncert. Ona jest chora. Dzięki fanom, którzy nas rozdzielili, całe szczęście obyło się bez pomocy lekarskiej. Dziękuję policji z San Diego za pomoc.

Wypadki na koncertach

Brzmi absurdalnie? Wiadomo, że na koncertach można trafić na fanów, którzy nie potrafią odpowiednio się zachować. Jednak w 2016 roku pewien fan odgryzł ucho mężczyźnie na występie Eagles of Death Metal. Nic dziwnego, że osoby uczęszczające na koncerty nie czują się bezpiecznie.

W związku z atakiem terrorystycznym po koncercie Ariany Grande w Manchesterze Live Nation opublikował oficjalne oświadczenie zapewniając, że na polskich koncertach jest bezpiecznie prosząc jednocześnie wszystkich uczestników koncertów o przestrzeganie zasad.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.