Ghost przesuwa premierę nowej płyty na 2021 rok

23.10.2020 14:54
Ghost|north Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Ghost wyda album dopiero w 2021 roku tuż przed rozpoczęciem trasy koncertowej - o ile w ogóle będą odbywać się koncerty.

Jeżeli spodziewaliście się, że usłyszycie nowe piosenki od grupy Ghost w tym roku, to niestety musimy Was rozczarować. Zespół wejdzie do studia dopiero na początku 2021 roku, także tej zimy nie usłyszymy nowości od szwedzkiej formacji.

Ghost przesuwa premierę nowej płyty na 2021

Jeszcze na początku października Tobias Forge podzielił się informacją, że nowy album Ghosta ukaże się zimą 2020. W najnowszym wywiadzie dla Sweden Rock Magazine lider grupy opisał dokładnie, jak wygląda praca nad albumem i niestety będziemy musieli jeszcze trochę poczekać na nowy album.

Plan jest taki, że do Świąt Bożego Narodzenia jestem w studiu, nagrania ruszą w styczniu. Zajmie to nam ok 6 tygodni, potem 2-3 tygodnie będzie trwało miksowanie materiału. Zatem jakoś w marcu płyta powinna być gotowa, ale nie ukaże się wcześniej niż latem. Mam nadzieję, że wtedy wybierzemy się w trasę. Nie wydamy albumu jeśli nie będziemy wiedzieć, że jedziemy w trasę. 

Przeczytaj także

 

Czas pokaże, czy lider Ghost dotrzyma słowa i rzeczywiście przyszłym latem poznamy nowy materiał. Jak na razie, dyskografię Ghost zamyka krążek ''Prequelle'' z 2018 roku, na którym znalazły się takie single, jak "Rats", "Dance Macabre" oraz "Faith".

Zobacz także: Sprawdź, jak brzmiałby hit "Sound of Silence", gdyby nagrała go grupa Ghost [WIDEO]

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.