Gitarzysta 30 Seconds to Mars odszedł z zespołu

Aleksandra Degórska
12.06.2018 12:47
30 Seconds to Mars|undefined Fot. 0000554/Reporter/East News

Tomo Miličević poinformował swoich fanów o tym, że nie jest już częścią grupy 30 Seconds to Mars.

Podczas ostatnich europejskich koncertów 30 Seconds to Mars na scenie zabrakło gitarzysty Tomo Miličevića. Dotychczas nie było wiadomo dlaczego tak się stało, aż do 11 czerwca 2018, gdy Miličević na swoim profilu na Twitterze wyjawił, że nie jest już częścią 30 Seconds to Mars.

Gitarzysta udostępnił długą notkę na temat swojego pożegnania, aczkolwiek nie wyjaśnił, jaka jest przyczyna jego odejścia:

Nie wiem w jaki sposób wyjaśnić, jak doszło do podjęcia przeze mnie takiej decyzji. Proszę byście mi uwierzyli, gdy twierdzę, że jest to najlepsza decyzja dla mnie, jak również i zespołu.

30 Second to Mars: gitarzysta odszedł z zespołu

Muzyk wyznał, że zawsze będzie pamiętać o chwilach spędzonych wspólnie z zespołem. Przez tyle lat przywiązał się do kapeli i odczuwa teraz ból związany z odejściem. Uważa jednak, że to wszystko minie, bo odejście jest naprawdę dobrą decyzją w jego życiu.

Przede wszystkim chciałbym podziękować Jaredowi i Shannonowi za to, że dali mi przywilej, by stać się małą częścią ich marzenia i za możliwość stania na jednej scenie razem przez tyle lat. Wysoko sobie cenie te wszystkie wspólne momenty i zawsze ilekroć będę o tym wspominać będę czuć wdzięczność, aż do końca swoich dni.

Tomo Miličević zwrócił się również do fanów, by nie czuli się smutni z powodu jego odejścia. Ten zespół spowodował, że wszyscy stali się sobie bliscy, zatem gitarzysta zawsze myślami będzie ze swoimi fanami.

Przeczytajcie całe oświadczenie muzyka:

30 Second to Mars - najnowsza płyta „America”

Dyskografię zespołu zamyka album „America” wydany 6 kwietnia 2018. Na krążku pojawiły się takie utwory, jak m.in. „Walk On Water”, „Dangerous Night” czy „Rescue Me”. Po dobrze przyjętym koncercie 18 kwietnia 2018 w Łodzi 30 Seconds to Mars zagra ponownie w naszym kraju już 29 sierpnia 2018 w Tauron Arenie w Krakowie.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.