Gitarzysta Lamb Of God zdradził, że nowa płyta zespołu jest gotowa. "Jestem szalenie podekscytowany"

31.01.2020 13:05
Mark Morton|undefined Fot. kadr z wideo

W jednym z ostatnich wywiadów gitarzysta Lamb Of God, Mark Morton oznajmił, że zespół skończył prace nad nowym wydawnictwem. Kiedy możemy spodziewać się płyty?

Mark Morton z Lamb Of God potwierdził, że zespół zakończył prace nad nowym albumem. Płyta będzie następcą i kontynuacją "VII: Surm Und Drang". To także pierwszy materiał zespołu w nowym składzie. Na krążku usłyszymy Arta Cruza, który zastąpił Chrisa Adlera.

Lamb Of God skończył pracę nad nową płytą

Podczas wywiadu w "Trunk Nation" Mark Morton opowiedział więcej o nowym wydawnictwie. Nie krył swojej radości, podekscytowania i ciekawości, jak zareagują na płytę fani kapeli.

Wkrótce pojawi się nasza nowa muzyka. I naprawdę nie da się tym bardziej jarać niż ja. W zespole czuć nową energię, to pierwsze nagrania z Artem. Gra z nami na perkusji od kilki lat, ale teraz pisaliśmy razem całkiem nowe piosenki.Czuję dreszczyk emocji, gdy te napisane rzeczy ożywają. Nie mógłbym być bardziej zadowolony z tego, jak pracowaliśmy nad nagraniami i cieszę się, że świat wkrótce je usłyszy. Będziemy dużo koncertować i wkrótce będziemy bardzo zajęci życiem w drodze.
Przeczytaj także

Dziennikarz spytał Mortona o datę premiery nowej płyty. Jednak niestety gitarzysta nie zdradził nic konkretnego.

Nie mamy ustalonej daty. Są ramy czasowe, ale jeszcze wszystko jest płynne. Myślę, że wydamy album w pierwszej połowie roku.

Zobacz też: Wokalistka zszokowała jurorów coverem Lamb of God w talent show. Myśleli, że to mężczyzna [WIDEO] 

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.