Gitarzysta Lamb of God nagrał materiał z Chesterem Benningtonem. Czy utwory zostaną wydane?

Aleksandra Degórska
29.10.2018 14:27
Chester Bennington|undefined Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Mark Morton z Lamb of God zdradził, czy jest cień szansy na to, że usłyszymy materiał z Benningtonem na wokalu.

Fani wciąż zastanawiają się, ile jest jeszcze niewydanych nagrań Chestera Benningtona, które teoretycznie mogłyby się ukazać. Okazuje się, że Slash nagrał piosenkę z wokalistą Linkin Park na potrzeby debiutanckiej płyty gitarzysty. Ostatecznie jednak na krążek wszedł numer na wokalu z Lemmym.

Niewydane nagrania Chestera Benningtona ujrzą światło dzienne

Ile jeszcze takich nagrań znajduje się w zbiorach muzyków? Wszystko wskazuje na to, że światło dzienne ujrzy materiał, który Chester Bennington nagrał razem z gitarzystą Lamb of God, Markiem Mortonem. Muzyk został zapytany przez jednego z fanów, jak daleko posunął się projekt z Chesterem i czy usłyszymy efekty tej współpracy.

Mark Morton zdradził, że rzeczywiście już niedługo usłyszymy te nagrania:

Chester i ja nagraliśmy razem świetną muzykę, w którą mocno się wkręciliśmy. Usłyszycie ten materiał!

Informacja o tym, że panowie połączyli siły pojawiła się w kwietniu 2017 roku, gdy gitarzysta podzielił się wspólnym zdjęciem z Benningtonem. Jak na razie nie wiadomo, kiedy miałby pojawić się materiał i czego należy się po nim spodziewać.

Samobójstwo Chestera Benningtona

Chester Bennington odebrał sobie życie 20 lipca 2017 roku w wieku 41 lat w swoim domu w Palos Verdes Estates w Los Angeles. Testy toksykologiczne wykazały, że muzyk miał alkohol we krwi w momencie śmierci oraz MDMA, znany jako ecstasy. Ostatnim występem Benningtona stał się koncert 6 lipca 2017 w Birmingham.

Śmierć Chestera Benningtona była szokiem dla świata rocka i metalu. Wielu muzyków podzieliło się swoimi wspomnieniami związanymi z frontmanem Linkin Park za pośrednictwem social mediów.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.