Gitarzysta Lamb of God nagrał materiał z Chesterem Benningtonem. Czy utwory zostaną wydane?

Aleksandra Degórska
29.10.2018 14:27
Chester Bennington|undefined Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Mark Morton z Lamb of God zdradził, czy jest cień szansy na to, że usłyszymy materiał z Benningtonem na wokalu.

Fani wciąż zastanawiają się, ile jest jeszcze niewydanych nagrań Chestera Benningtona, które teoretycznie mogłyby się ukazać. Okazuje się, że Slash nagrał piosenkę z wokalistą Linkin Park na potrzeby debiutanckiej płyty gitarzysty. Ostatecznie jednak na krążek wszedł numer na wokalu z Lemmym.

Niewydane nagrania Chestera Benningtona ujrzą światło dzienne

Ile jeszcze takich nagrań znajduje się w zbiorach muzyków? Wszystko wskazuje na to, że światło dzienne ujrzy materiał, który Chester Bennington nagrał razem z gitarzystą Lamb of God, Markiem Mortonem. Muzyk został zapytany przez jednego z fanów, jak daleko posunął się projekt z Chesterem i czy usłyszymy efekty tej współpracy.

Mark Morton zdradził, że rzeczywiście już niedługo usłyszymy te nagrania:

Chester i ja nagraliśmy razem świetną muzykę, w którą mocno się wkręciliśmy. Usłyszycie ten materiał!

Informacja o tym, że panowie połączyli siły pojawiła się w kwietniu 2017 roku, gdy gitarzysta podzielił się wspólnym zdjęciem z Benningtonem. Jak na razie nie wiadomo, kiedy miałby pojawić się materiał i czego należy się po nim spodziewać.

Samobójstwo Chestera Benningtona

Chester Bennington odebrał sobie życie 20 lipca 2017 roku w wieku 41 lat w swoim domu w Palos Verdes Estates w Los Angeles. Testy toksykologiczne wykazały, że muzyk miał alkohol we krwi w momencie śmierci oraz MDMA, znany jako ecstasy. Ostatnim występem Benningtona stał się koncert 6 lipca 2017 w Birmingham.

Śmierć Chestera Benningtona była szokiem dla świata rocka i metalu. Wielu muzyków podzieliło się swoimi wspomnieniami związanymi z frontmanem Linkin Park za pośrednictwem social mediów.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.