Gitarzysta Rammsteina zagrał na ulicy "Du Hast". Fani byli w szoku [WIDEO]

05.10.2022 16:21
Rammstein Fot. Reynaud Julien/APS-Medias/ABACA/EAST NEWS

Posłuchajcie, jak Richard Kruspe wykonał przebój grupy Rammstein na ulicy w Meksyku.

Rammstein obecnie jest w trakcie trasy koncertowej, ale nikt się nie spodziewał, że jeden z muzyków zespołu pojawi się na ulicy i zagra przebój swojego zespołu. Taka niespodzianka czekała na fanów, którzy akurat przechadzali się ulicami Meksyku. Nagrania z tego zajścia szybko trafiły do sieci.

Polecamy

Gitarzysta Rammsteina zagrał na ulicy "Du Hast". Fani byli w szoku [WIDEO]

2 oraz 4 października 2022 w Meksyku wystąpił Rammstein. Najwidoczniej te 2 koncerty to było za mało dla gitarzysty kapeli, który bez zapowiedzi pojawił się na jednej z ulic w stolicy i zagrał "Du Hast". Nie wiadomo, dlaczego Richard Kruspe postanowił zrobić taką niespodziankę dla swoich fanów i kto pomógł mu z podłączeniem sprzętu, ale w mgnieniu oka wokół muzyka pojawiło się sporo osób, które nagrało całe zajście. Fani zaczęli śpiewać słowa przeboju Rammsteina, co spotkało się oczywiście z aprobatą gitarzysty.

Rammstein zagra 2 koncerty w Polsce w 2023

Koncertowa machina Rammsteina cały czas się rozpędza. W maju 2023 rozpocznie się trzecia europejska trasa stadionowa, która nie ominie również Polski. Niemiecki zespół zagra 30 lipca 2023 w Chorzowie na Stadionie Śląskim. Oprócz tego, grupa z powodu ogromnego zainteresowania dodała jeszcze jeden występ w naszym kraju - dzień później zagra na Śląskim jeszcze raz!

Polecamy

Na nadchodzących koncertach Rammsteina na pewno usłyszymy piosenki z płyty "Zeit". Till Lindemann, Paul Landers, Richard Z. Kruspe, Flake, Oliver Riedel i Christoph Schneider pracowali przez ostatnie dwa lata nad 11 utworami, które wypełniły najnowszy krążek "Zeit". Podczas sesji towarzyszył im berliński producent, Olsen Involtini. Nagrania odbyły się w La Fabrique Studios w St. Rémy de Provence we Francji.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.