Gorillaz połączył siły z marką Levi's. Fani mogą sami zaprojektować ciuchy

Aleksandra Degórska
27.02.2019 14:24
Gorillaz|undefined Fot. kadr z wideo

Jeżeli kochacie Gorillaz oraz lubicie się stroić, to możecie teraz sprawić sobie ubrania z wizerunkami muzyków kapeli.

Muzycy coraz częściej decydują się na współpracę z markami modowymi - w końcu fani uwielbiają ciuchy sygnowane logo swoich idoli. Zespół Gorillaz postanowił połączyć siły z Levi’s i ma ciekawą propozycję dla swoich wielbicieli. Logo Levi’s zostało zinterpretowane na nowo przez muzyków i współtwórcę Gorillaz, Jamiego Hewletta i słynny "batwing" przedstawia teraz także wizerunki 2D członków zespołu. Projekty ujrzały światło dzienne 26 lutego 2019 roku w Levi’s Print Bar, który na stałe znajduje się w sklepie marki w warszawskiej Promenadzie.

Gorillaz i Levi's stworzyli wspólną kolekcję ubrań

Fani mogą stworzyć swoje własne wyjątkowe ciuchy, wybierając projekt z biblioteki grafik stworzonych przez Jamiego Hewletta dla Levi’s. Projekty skupiają się na czterech postaciach Gorillaz, a technologia Levi’s Print Bar pozwala na dowolne modyfikowanie wzorów, motywów i kolorów. Kolekcja obejmuje obrazy z całej kariery Gorillaz. Projekty można dowolnie skalować i w ciągu kilku minut nadrukować na bluzach, t-shirtach i torbach.

Przeczytaj także

Efekty współpracy pojawią się tylko na okres dwóch miesięcy w Levi’s Print Bar, a kolekcja będzie ograniczona. Obejrzyjcie, jak prezentują się te projekty:

Jonatan Cheung z firmy Levi’s, tak podsumował tę współpracę:

Marka Levi’s zawsze stanowiła część kultury muzycznej. Przy doborze partnerów do współpracy zwracamy uwagę na to, czy mamy wspólnych fanów. W ten sposób współpraca staje się autentyczna. Jesteśmy fanami Gorillaz, a oni marki Levi’s.

Zobacz także >> Gorillaz pokazał psychodeliczny klip do "Tranz" <<

Gorillaz z płytą "The Now Now"

Album "The Now Now" składa się z 11 piosenek, a na single promujące to wydawnictwo wybrano kawałki "Humility" i "Lake Zurich", jak również "Fire Flies" oraz "Hollywood". Krążek "The Now Now" stał się następcą płyty "Humanz" z 2017 roku. Co ciekawe Damon Albarn już zapowiedział nowy album Gorillaz, na który niecierpliwie czekają już fani formacji.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.