Green Day opublikował nowy utwór "Fire, Ready, Aim"

10.10.2019 13:50
Green Day|north Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Zespół podzielił się nowym singlem, który zapowiada album "Father Of All...". Jak brzmi utwór?

Premiera nowej płyty Green Day zbliża się wielkimi krokami. Krążek "Father Of All..." pojawi się na sklepowych półkach 7 lutego 2020 i stanie się następcą "Revolution Radio". Dotychczas poznaliśmy tytułowy utwór, do którego powstał teledysk z kadrami z polskiego marszu równości. Nadszedł czas na kolejny utwór zapowiadający nowe wydawnictwo.

Green Day opublikował nowy utwór "Fire, Ready, Aim"

Zespół podzielił się najpierw fragmentami nowej piosenki w krótkim wideo, w którym pojawili się amerykańscy hokeiści. Green Day zdecydował się na współpracę z National Hockey League, organizacją zrzeszająca drużyny hokejowych z Ameryki Północnej.

W końcu Green Day podzielił się nowym utworem zatytułowanym "Fire, Ready, Aim". Kapela tak enigmatycznie zapowiedziała nowy kawałek:

Ilu trolli potrzeba do wkręcenia jednej żarówki? Odpowiedzią jest "Fire Ready Aim"! Nowy numer dla wariatów o hańbie naszego społeczeństwa.

Posłuchajcie, jak brzmi ten kawałek:

Przeczytaj także

Green Day, Fall Out Boy i Weezer zapowiedzieli wspólną trasę

10 września 2019 kapele poinformowały o wspólnej trasie i opublikowały nowe single. Trasa obejmie Europę oraz Stany Zjednoczone i wystartuje 13 czerwca 2020 w Paryżu. Zespoły już pokazały przedsmak tournee i zagrały razem na scenie Whisky A Go-Go w Los Angeles.

Zobacz także: Obejrzyj występ 15-letniego wokalisty Green Day z 1987 roku [WIDEO]

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.