Groźny wypadek na koncercie Motley Crue. Mężczyzna "leżał w kałuży krwi"

19.08.2022 16:08
Motley Crue Fot. The Patriot-News/pennlive.com/Associated Press/East News

To historia ku przestrodze, by nie pić za dużo na stadionowych koncertach...

Motley Crue nie ma ostatnio szczęścia - najpierw pandemia pokrzyżowała ich plany i planowana na 2020 rok trasa koncertowa dopiero wystartowała w 2022. Gdy już muzycy weszli na scenę perkusista Tommy Lee poddał się po kilku utworach - jego stan zdrowia nie pozwolił mu dokończyć koncertu. Teraz na jednym z występów Motley Crue doszło do bardzo niebezpiecznego wypadku.

Polecamy

Groźny wypadek na koncercie Motley Crue. Mężczyzna "leżał w kałuży krwi"

Jak podają lokalne media, podczas występu Motley Crue w Indianapolis na stadionie Lucas Oil doszło do bardzo groźnego wypadku. 30 minut po tym, jak zespół wyszedł na scenę, jeden z fanów spadł z górnej kondygnacji stadionu. Widz siedział na trybunach i był nietrzeźwy. Portal radiozet.pl zacytował oświadczenie policji:

Nietrzeźwy mężczyzna potknął się o barierkę na stadionie Lucas Oil i został przetransportowany do szpitala Eskenazi. Jego stan jest stabilny.

Mężczyzna po upadku był przytomny. Jak podają media był pod wpływem alkoholu, fan nachylił się nad balustradą i stracił równowagę. Jak donosi TMZ, mężczyzna po upadku leżał w kałuży krwi.

Polecamy

Portal radiozet.pl podaje, że Monica Braise, kierowniczka do spraw informacji publicznej i marketingu stadionu oświadczyła, że w zdarzeniu nie brały udziału osoby trzecie:

Chociaż nie znamy zakresu obrażeń tej osoby, mamy informacje, że komunikowała się z ratownikami medycznymi.

Polecamy

Niestety jest to kolejny wypadek na koncercie. Podczas koncertu The Weeknd w Filadelfii 32-letni mężczyzna spadł z wysokości ok 12 metrów z poręczy ruchomych schodów, na których siedział. Trafił do szpitala, ale niestety zmarł kilka godzin później.

Polecamy
Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.