Homer Simpson jako Freddie Mercury! "Simpsonowie" odtworzą koncert z Live Aid

09.10.2019 13:06
Foto: kadr z wideo Fot. kadr z wideo "Live Aid- Queen- Full Set HQ"

Już wkrótce przyjdzie nam obejrzeć legendarny koncert zespołu Queen w wykonaniu Simpsonów.

Aktualnie trwa emisja 31. sezonu serialu animowanego "Simpsonowie". Jak się okazuje, w jednym z odcinków przyjdzie nam zobaczyć legendarny koncert zespołu Queen na stadionie Wembley. Jak wypadnie Live Aid w wykonaniu Homera Simpsona?

"Simpsonowie" odtworzą koncert z Live Aid

Homer Simpson wystąpi w roli frontmana Queen - Freddiego Mercury'ego i zaprezentuje własną wersję słynnego występu. Pogłoski o tym epizodzie krążyły po sieci od jakiegoś czasu, a portal Blabbermouth sugerował nawet, że premiera odbędzie się w niedzielę 6 października. Tak się oczywiście nie stało, ale nie martwcie się. Odcinek zostanie wyemitowany, jednak przyjdzie nam na niego poczekać. Potwierdził to gitarzysta zespołu Queen - Brian May.

Przeczytaj także

"Simpsonowie" słyną z licznych odniesień do popkultury. W serialu znalazły się smaczki związane między innymi ze "Stranger Things", czy Kinowym Uniwersum Marvela. Zdarzało im się nawet przewidywać przyszłe zdarzenia, jak prezydenturę Donalda Trumpa, czy zakup wytwórni FOX przez Myszkę Miki.

Zobacz też: Jak powstawała scena z Live Aid w "Bohemian Rhapsody" [WIDEO]

Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.