Jack Black odwiedził Jacka White'a w jego domowym studio. Zobacz wideo z nagrań do Jack Gray [WIDEO]

12.08.2019 11:25
Jack Gray |undefined Fot. . kadr z wideo YouTube: Jack Gray

Okazuje się, że wszystko jest możliwe. Tenacious D oficjlanie współpracuje z Jackiem Whitem. Najnowsza formacja będzie nazywać się Jack Gray, a muzycy są w trakcie prac nad nowym utworem. 

Kiedy w 2006 roku Jack White i Jack Black poznali się na MTV Music Awards, świat czekał, żeby Ci dwaj rozpoczęli współpracę. Od tamtego spotkania minęło 13 lat. Następnie na jednym z koncertów Tenacious D w Nashville Black zapowiedział ze sceny, że trwają prace nad nową kompozycją, w której będzie można usłyszeć Jacka White'a. W czerwcu 2019 roku Tenacious D opublikował zdjęcie na Instagramie, na którym Jack Black pozuje z Kylem i Jackiem Whitem. Już wtedy fani wiedzieli, że wydarzy się coś wielkiego.

Jack Black odwiedził Jacka White'a w jego domowym studio

10 sierpnia 2019 roku na profilu JablinskiGames na YouTubie pojawiło się nagranie zatytułowane "Jack Gray". Fani w końcu dostali dowód na to, że formacja Jack Gray faktycznie powstała i trwają pracę nad piosenką. Relacja trwa prawie 18 minut. Poniżej możecie zobaczyć wideo z pobytu w studio:

Przeczytaj także

Jack White to jeden z najpopularniejszych muzyków ostatnich lat. Artysta jest odpowiedzialny za stworzenie "Seven Nation Army", który nagrał razem ze swoją ówczesną żoną. Jack obecnie gra w zespole The Raconteurs, a ich najnowsza płyta "Help Us Stranger" ukazała się w czerwcu 2019 roku.

Zobacz także: Jack White porównał użytkowników smartfonów do alkoholików

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.