Jak 12-letni syn basisty Metalliki wypadł na żywo z Kornem?

Jakub Gańko
19.04.2017 10:21
Jak 12-letni syn basisty Metalliki wypadł na żywo z Kornem? Fot. kadr z wideo

Teraz możemy się o tym przekonać na własne oczy i uszy. Zobaczcie nagrania z koncertu w Bogocie w Kolumbii.

Jonathan Davis i spółka dokonali dość zaskakującego wyboru w zakresie zastępstwa Fieldy'ego na trasie koncertowej po Ameryce Południowej. Na miejscu basisty - który nie mógł wziąć udziału w tych koncertach z powodu „nieprzewidzianych okolicznościach” - pojawił się... 12-letni Tye Trujillo.

Na podstawie więzów krwi można podejrzewać, że młody gitarzysta odziedziczył po ojcu niemały talent. Na co dzień gra zresztą w kapeli The Helmets, która kilkukrotnie pojawiała się m.in. w amerykańskiej telewizji. Jednak występy w takim zespole jak Korn to dla niego spory awans.

Czy młody basista da sobie radę w tak odpowiedzialnej roli i przy - nie ukrywajmy - dość wymagającym materiale? Teraz możemy się o tym przekonać sami. Korn zagrał pierwszy koncert z młodym Trujillo 17 kwietnia 2017 roku w Bogocie, stolicy Kolumbii. Mamy dla Was nagrania z tego występu.

Oto próbka możliwości zespołu z nowym basistą w akcji:

Jak widać koncert obfitował też w inne atrakcje, jak np. niespodziewane pojawienie się na scenie fana w przebraniu strasznej lalki z okładki płyty „The Serenity of Suffering” w trakcie wykonywania klasycznego kawałka „The Serenity of Suffering”.

Grupa pochwaliła się współpracą z małym Trujillo także na swoim Facebooku:

Fanów Korna, którzy nie są do końca przekonani do takiej konfiguracji personalnej zespołu, trzeba od razu uspokoić. Nieobecność Fieldy'ego w szeregach grupy zdaje się być chwilowa - muzyk ma powrócić na scenę już na początku maja. Oznacza to, że zobaczymy go również na polskim występie w ramach 11. Festiwalu Legend Rocka. Z kolei Metallicę we własnej osobie będzie można zobaczyć podczas koncertu w Krakowie, w TAURON Arenie Kraków, który odbędzie się 28 kwietnia 2018. 

 

Jakub Gańko Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.