Korn wystąpi na 11. Festiwalu Legend Rocka

Aleksandra Degórska
06.03.2017 15:57
|north Fot. East News

Amerykanie ponownie odwiedzą Polskę tym razem w Dolinie Charlotty. Sprawdźcie ceny biletów na to wydarzenie.

Podczas 11. Festiwalu Legend Rocka fani dobrych brzmień usłyszą Patti Smith, The Orchestra starring former members of Electric Light Orchestra oraz Jona Andersona i klawiszowca Ricka Wakemana z grupy Yes.

Organizatorzy Festiwalu Legend Rocka w Dolinie Charlotty od dłuższego czasu zapowiadali próbę przesunięcia w czasie do lat 90. programu tej imprezy - tak też się stanie! 15 sierpnia 2017 w dolinie Charlotty zagra Korn.

Zespół zadebiutował albumem „Korn” pod koniec 1994 roku. Tym samym otworzył nowy rozdział w historii szeroko pojętego alternatywnego metalu nazwanego nu metal, który łączy w sobie elementy heavy metalu z innymi gatunkami muzycznymi takimi jak rock alternatywny, hip hop, funk i grunge.

Korn zaskoczył wszystkich agresywną, oryginalną mieszanką metalu z rapem oraz mrocznymi i bardzo zaangażowanymi w kwestie społeczne tekstami Davisa. Niezwykle dynamiczne i widowiskowe koncerty zyskały natychmiastowy rozgłos, a częste trasy pozwoliły na podbicie wszystkich rynków świata.

Do tej pory Korn nagrał 12 płyt, które sprzedały się w nakładzie prawie 40 milionów sztuk. Ostatnim krążkiem jest „The Serenity of Suffering”, na którym pojawiły się takie numery, jak „Rotting in Vain”, „Insane”, „Take Me” czy „A Different World”.

Ceny biletów na koncert w Dolinie Charlotty:

  • I sektor – 250zł
  • II sektor – 200zł
  • III sektor – 150zł

Co więcej Korn wystąpi również w Warszawie na Torwarze 31 marca 2017 roku w ramach trasy promującej płytę „The Serenity of Suffering”.

Wybierzecie się na występ Korna na 11. Festiwalu Legend Rock?

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.