Jak dzieciaki reagują na Iron Maiden?

Aleksandra Degórska
20.06.2017 13:12
Jak dzieciaki reagują na Iron Maiden? Fot. kadr z wideo

Trochę się przeraziły, gdy zobaczyły okładki płyt, ale doceniły za to chwytliwe riffy i dynamiczne partie perkusji.

Iron Maiden zna każdy szanujący siebie fan metalu, ale czy nowe pokolenie kojarzy w ogóle tę kapelę i czy Eddie ich nie przerazi? W ramach cyklu nagrań Kids React dzieciaki zapoznały się z twórczością kapeli i na dzień dobry wyznały, że będą mieć koszmary nocne.

Już „Run To The Hills” spowodował, że większość zaczęła łupać głową w rytm muzyki, a jedna dziewczyna zastanawiała się, czy w numerze nie śpiewa czasem... dziewczyna. Urwisy stwierdziły, że zespół ma w sobie dużo rock'n'rolla. „Aces High” został porównany do motywu z Pokemonów, „Wasted Years” od razu przypadł do gustu wielu dzieciakom, co więcej szkraby zwróciły uwagę na wokal Dickinsona.

Natomiast „Fear Of The Dark” brzmi jakby starszy człowiek zwariował... i co Wy na to?

Dzieciakom pokazano również okładki płyt i część z nich się przestraszyła, inni natomiast mocno zainteresowali się tymi grafikami, które skojarzyły się się z Halloween. Jakie też było ich zdziwione, gdy dowiedziały się o bogatej dyskografii kapeli, jak również o tym, że zespół nadal jest aktywny.

Spodobało się Wam takie wideo? Szkraby oceniły również Guns N' Roses czy Metallicę, jak również Red Hot Chili Peppers.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.