Jak dzieciaki reagują na muzykę Queen?

Aleksandra Degórska
07.08.2017 14:29
Jak dzieciaki reagują na muzykę Queen? Fot. kadr z wideo

Większość urwisów zwróciła uwagę na niesamowity głos wokalisty i szybko wpadające w ucho melodie. Sprawdźcie, co jeszcze powiedziały o brytyjskiej kapeli.

Queen to taki zespół, na którym wychowały się pokolenia. Nie wszystkie dzieciaki poznały od razu kapelę, ale hicior „Radio Gaga” znała spora gromadka szkrabów, w końcu jest to kawałek, który często słychać w radiu. Jedna mała zresztą od razu wyznała, że jej ulubionym artystą jest Freddie Mercury, którego uważa za boga (brawa dla tej dziewczynki, dobrze ją rodzice wychowali).

Co ciekawe część szkrabów kojarzyło starsze przeboje zespołu, jak chociażby „Killer Queen”. Zwrócono również uwagę, że ta sama kapela brzmi w każdym kawałku inaczej. Dzieciaki kojarzyły sporo numerów, co więcej jedna z dziewczyn przypomniała sobie, że na playlistach jej ojca jest m.in. numer „Fat Bottom Girls”.

Sporo osób zwróciło uwagę na głos (zresztą czemu się dziwić), bo wokalista potrafił zaśpiewać zarówno niskie, jak i wysokie dźwięki. Przy „We Will Rock You” już prawie każdy zaczął nucić utwór pod nosem, podobnie jak w przypadku „Bohemian Rhapsody”. Dzieciaki nawet zaczęły udawać Briana Maya na gitarze. 

Urwisy stwierdziły, że nikt nie jest w stanie pobić Freddiego Mercury'ego, który głosem potrafił wyprawiać niesamowite rzeczy. Ma tego świadomość Adam Lambert, który obecnie koncertuje z muzykami Queen. Artystów zobaczymy niebawem w naszym kraju, bowiem zespół wystąpi 6 listopada 2017 roku w Łodzi.

Jeśli natomiast chodzi o dzieciaki, to warto również obejrzeć inne nagrania, gdzie urwisy wsłuchały się w muzykę Guns N' Roses, czy Metalliki. Jest się z czego pośmiać!

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.