Jak pachnie Rammstein? Kapela zaprezentowała perfumy Kokain

24.05.2019 13:20
Rammstein|undefined Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

To nie są zwykłe perfumy. Rammstein postanowił zaszaleć i wydał perfumy sygnowane logo kapeli.

Macie już wszystkie płyty Rammsteina, plakaty, kubeczki i koszulki? Premiera nowego albumu kapeli to dobry pretekst, by wydać nowe gadżety nawiązujące do twórczości zespołu. Rammstein wpadł na pomysł, by płytę promować nie tylko koncertami, ale również puścić w trasę specjalną ciężarówkę z zapałką, nawiązującą do okładki płyty. Nie jest to jedyna ciekawostka ze świata Rammsteina - w drogeriach pojawiły się perfumy Kokain.

Jak pachnie Rammstein? Kapela zaprezentowała perfumy Kokain

Nazwa perfum związana jest z piosenką "Kokain" i zapach ma nawiązywać do twórczości zespołu. Jak pachnie Rammstein? W opisie produktu możemy przeczytać, że poczujemy zapach ognia, jak również heroiny i kokainy... w końcu to Rammstein, więc czego można było się spodziewać po kapeli.

Perfumy nadają się zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Jak na razie produkt nie jest dostępny w Polsce. Natomiast w Niemczech woda perfumowana 50 ml kosztuje 19,99 euro, zaś 100 ml to koszt 39,98 euro. 

Przeczytaj także

Nowy album Rammsteina

17 maja 2019 na sklepowych półkach pojawił się długo wyczekiwany album Rammsteina. Fani musieli czekać aż 10 lat na ten krążek. Czekanie się opłaciło, bo nowy materiał Rammsteina nie zawiódł wielbicieli grupy. Na pierwszy singiel wybrano kompozycję "Deutschland", następnie poznaliśmy "Radio".  Rammstein zaprezentuje nowy materiał na nowej trasie koncertowej i wystąpi w Polsce. Koncert odbędzie się 24 lipca 2019 w Chorzowie na stadionie Śląskim.

Zobacz także: Co gdyby klip do "Radio" Rammsteina nagrali twórcy "Świata według Kiepskich"?

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.