Jak żona wokalisty The Prodigy dowiedziała się o jego śmierci?

Aleksandra Degórska
05.03.2019 11:57
The Prodigy|undefined Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Okazuje się, że małżonka Keitha Flinta przebywała w innym kraju, gdy pojawiły się informacje o jego śmierci.

Świat muzyki stracił kolejnego wybitnego artystę. 4 marca 2019 poinformowano o śmierci Keitha Flinta z The Prodigy. Policję wezwano tuż po godzinie 8:00, jednak gdy wkroczyła do posiadłości muzyka w Brook Hill w Dunmow niestety muzyk już nie żył. Zespół The Prodigy potwierdził, że 49-letni Keith Flint popełnił samobójstwo.

Jak żona wokalisty The Prodigy dowiedziała się o jego śmierci?

W tym czasie, gdy muzyk przebywał w Wielkiej Brytanii, jego żona Mayumi Kai była w Tokio. Kobieta jest DJ-em i występuje pod pseudonimem DJ Gedo Super Mega Bitch. W przeciągu ostatnich dni skupiała się na swojej artystycznej działalności i przygotowywała do występu w klubie Atom Tokyo. W niedzielę, 3 marca 2019 na Instagramie prowadziła livestream rozmawiając z swoimi fanami i nie przeczuwała, że może wydarzyć się coś strasznego.

Przeczytaj także

Żona Flinta dowiedziała się o jego śmierci z mediów społecznościowych oraz od członków The Prodigy - pierwszym muzykiem, który poinformował o zajściu był Liam Howlett.

Informacja jest prawdziwa, nie mogę uwierzyć w to co mówię, ale nasz brat Keith odebrał sobie życie w ten weekend. Jestem wstrząśnięty i niesamowicie zły, zdruzgotany, a moje serce rozpadło się na pół... R.I.P bracie Liam. 

Mayimi Kai na razie nie skomentowała sprawy. Para wzięła ślub w 2006 roku po kilku miesiącach znajomości. Muzyk wspominając ich pierwsze spotkanie wspominał, że gdy pierwszy raz ją zobaczył, zrozumiał, że to przeznaczenie. Pomimo tego, że para początkowo miała problemy z komunikacją, bo Mayumi nie rozmawiała po angielsku, zdecydowali się na ślub. Keith Flint często podkreślał, że dzięki żonie rzucił narkotyki.

Zobacz także: >> The Prodigy: Najlepsze utwory zespołu <<

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.