Jaki utwór Lenny'ego Kravitza chcesz najbardziej usłyszeć na koncercie w Krakowie? [WYNIKI SONDY]

Aleksandra Degórska
28.05.2018 15:39
Lenny Kravitz|undefined Fot. Wade Payne/Invision/AP/link/East News

Sprawdźcie, na jaki numer czekają najbardziej fani Lenny'ego Kravitza, którzy wybierają się na koncert gitarzysty w Krakowie.

To już stanie się niedługo! Lenny Kravitz zaplanował letnią wizytę w Polsce. 8 czerwca 2018 roku muzyk wystąpi w TAURON Arenie Kraków. Natomiast jako support zaprezentuje się Curtis Harding. Zapewne niejeden wierny fan gitarzysty sprawdził już, co dotychczas muzyk grał na koncertach i stworzył w głowie wymarzoną setlistę.

Redakcja Antyradio.pl postanowiła zapytać czytelników o to, jakie kawałki chcieliby usłyszeć na nadchodzącym występie Lenny'ego Kravitza w Polsce. Okazało się, że najbardziej czekacie na utwór „Always on the Run” z albumu Mama Said.

Na drugiej pozycji znalazły się dwa popularne kawałki muzyka - „Fly Away” i „Are You Gonna Go My Way”. Sprawdźcie, na jakie jeszcze piosenki zostały oddane głosy.

lenny sonda 2

Lenny Kravitz w Polsce 2018 - bilety

Koncert Kravitza odbędzie się w ramach europejskiej trasy promującej nadchodzący album zatytułowany „Raise Vibration”, który ukaże się 7 września 2018. Bilety na krakowski koncert kupicie od 229 złotych. Bilety kupicie na ebilet.pl.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.