Jerry Cantrell z Alice In Chains musiał przejść poważną operację

Joanna Chojnacka
27.12.2018 15:31
Jerry Cantrell|undefined Fot. kadr z wideo/Amoeba

Żona Duffa McKagana opublikowała zdjęcie ze świątecznego obiadu u Jerry'ego Cantrella. Wygadała, że muzyk ma bardzo poważne problemy z plecami.

Grupa Alice In Chains ostatnio ciężko pracuje. Ich album "Rainier Fog" cieszy się ogromną popularnością i jest umieszczany w rankingach najlepszych rockowych płyt 2018 roku, a nawet została nominowana do nagród Grammy. Jeśli podzielacie tę opinię, możecie oddać głos na krążek także w naszej sondzie. Ponadto grupa zrealizowała film sci-fi na podstawie wydawnictwa, który wkrótce ukaże się w 11 odcinkach serii. Niestety z poważnymi problemami zdrowotnymi zmaga się gitarzysta zespołu, Jerry Cantrell.

Alice In Chains: Jerry Cantrell przeszedł poważną operację pleców

26 grudnia 2018 roku na Instagramie żony Duffa McKagana z Guns'N'Roses pojawiło się zdjęcie ze świątecznego obiadu. Para odwiedziła Jerry'ego Cantrella, z którym postanowiła spędzić ten szczególny czas. Jednak podpis pod zdjęciem mógł zaniepokoić fanów muzyka:

Świąteczny obiad, fajne spotkanie u Jerry'ego Cantrella. Życzymy mu szybkiego powrotu do zdrowia po operacji pleców, mamy nadzieję, że Wy i Wasze rodziny również mają cudne święta!

Pod postem od razu pojawiły się ciepłe słowa od fanów Alice In Chains. Wszyscy życzyli muzykowi powrotu do formy oraz podkreślali ze zrozumieniem, żeby o siebie dbał i nie przemęczał się, także na koncertach. 

Alice In Chains wystąpi na koncercie w Polsce

Grupa Alice In Chains zagra koncert w Polsce w ramach Impact Festival 2019. Impreza odbędzie się 11 czerwca 2019 roku w krakowskiej TAURON Arenie. Obok autorów "Rainier Fog" wystąpi także Tool oraz ogłoszony niedawno Black Rebel Motorcycle Club. Bilety na wydarzenie trafiły do ogólnej sprzedaży 26 października 2018 roku.

Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.