Johnny Depp pojawił się na próbie Stone Temple Pilots

Maciej Koprowicz
02.03.2018 12:53
Johnny Depp pojawił się na próbie Stone Temple Pilots Fot. Splash News/EAST NEWS

Gwiazda kina coraz częściej przypomina o swojej rockowej duszy. W 2018 roku zagra koncert w Polsce.

Każdy fan Johnny’ego Deppa wie, że aktor uwielbia rocka. Ale czy może być inaczej, skoro w „Piratach z Karaibów” był synem samego Keitha Richardsa? 

Miłość odtwórcy roli Jacka Sparrowa do ciężkich dźwięków przejawia się nie tylko w słuchaniu muzyki, ale także jej wykonywaniu. Depp jest całkiem niezłym gitarzystą. 

Od 2015 roku aktor gra w zespole Hollywood Vampires, założonym przez Alice Coopera. Obok Deppa grają tam m.in. Joe Perry z Aerosmith i Robert DeLeo, basista Stone Temple Pilots. 

Johnny był ostatnio gościem na próbie zespołu Stone Temple Pilots, w którym ostatnio sporo się dzieje. Zespół ujawnił niedawno pierwsze utwory z nowym wokalistą, Jeffem Guttem, czyli „Roll Me Under”, „Meadow” i „The Art Of Letting Go”, które zapowiadają planowany na 13 marca 2018 album „Stone Temple Pilots”. Czyżby szykowała się także jakaś współpraca z gwiazdą Hollywood, na przykład na koncertach?

Wiemy za to, że Johnny’ego Deppa w roli muzyka zobaczymy jeszcze w 2018 w Polsce. Hollywood Vampires wystąpi 12 czerwca 2018 na Torwarze w Warszawie. Bilety w cenie od 179 zł w sprzedaży na LiveNation.pl i Ticketmaster.pl. 

Maciej Koprowicz Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.