Johnny Depp zagrał na koncercie ze Stone Temple Pilots

Maciej Koprowicz
05.03.2018 10:52
Johnny Depp zagrał na koncercie ze Stone Temple Pilots Fot. SDFL / Splash News/EAST NEWS

Jack Sparrow zacieśnia współpracę z gwiazdami grunge’u. 2 marca 2018 zagrał na koncercie Stone Temple Pilots, a na scenie pojawił się również Wayne Kramer z MC5.

Johnny Depp to jeden z największych fanów rocka w Hollywood. Odtwórca głównej roli w „Piratach z Karaibów” nie tylko słucha gitarowej muzyki, ale także sam ją wykonuje. Jak się okazuje, „na wieśle gra całkiem nieźle”.

Od 2015 roku Depp jest gitarzystą w z założonej przez Alice Coopera supergrupie Hollywood Vampires. Jednym z jego kolegów w tym zespole jest Robert DeLeo, basista Stone Temple Pilots. Wygląda na to, że aktor zaprzyjaźnił się także z resztą kapeli z San Diego.

Kilka dni temu pisaliśmy o tym, że Johnny pojawił się na próbie Pilots. Zastanawialiśmy się, czy to zapowiedź jakiegoś wspólnego koncertu tych artystów. Rzeczywiście, okazaliśmy się w tej kwestii dobrymi prorokami.

2 marca 2018 w klubie The Canyon w Santa Clarita w Kalifornii Johnny Depp dołączył na scenie do Stone Temple Pilots. Na finał koncertu zagrali razem cover MC5, „Kick Out The Jams” i wielki przebój STP, „Sex Type Thing”. Na te dwa utwory na scenie pojawił się także Wayne Kramer, gitarzysta MC5. Zobaczcie sami:

Na YouTube można obejrzeć cały koncert z The Canyon:

Jeszcze w tym roku gitarowe umiejętności Johnny’ego Deppa będziemy mogli podziwiać na żywo w Polsce. Hollywood Vampires wystąpi 12 czerwca 2018 na Torwarze w Warszawie. Bilety w cenie od 179 zł w sprzedaży na LiveNation.pl i Ticketmaster.pl. 

Maciej Koprowicz Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.