Judas Priest szykuje niespodziankę dla fanów. Rob Halford zdradza kilka szczegółów

22.10.2019 10:50
Rob Halfrod|undefined Fot. . Olly Stabler/REX Shutterstock/EAST NEWS

W wywiadzie dla magazynu "Rolling Stone" Rob Halford zdradził, że kapela szykuje coś specjalnego dla fanów podczas trasy w 2020 roku.

Dla zespołu Judas Priest rok 2020 zapowiada się naprawdę ciekawie. W październiku 2019 roku kapela otrzymała nominację do muzeum Rock and Roll Hall of Fame. Zespół szykuje również trasę z okazji 50. rocznicy zespołu. Z tej okazji Judas Priest postanowił przygotować coś wyjątkowego dla fanów. 

Judas Priest szykuje niespodziankę dla fanów. Rob Halford zdradza kilka szczegółów

W rozmowie z magazynem "Rolling Stone" Rob Halford postanowił uchylić rąbka tajemnicy. Muzyk zdradził, co czeka tych, którzy zdecydują się przyjść na koncert kapeli na trasie w 2020 roku: 

Od kilku tygodni, miesięcy współpracuję ze scenografem, żeby stworzyć coś bardzo, bardzo wyjątkowego. Zagłębimy się w katalog i postaramy się znaleźć piosenki, których jak dotąd nie graliśmy i okręcimy to wokół historii zespołu z okazji 50. rocznicy kapeli. Oficjalny start jest zaplanowany na następny rok. Więc czekają nas świetne koncerty. Mamy masę niespodzianek, które będą fantastycznym uhonorowaniem Priest i brytyjskiego heavy metalu. 

Przeczytaj także

Trzeba przyznać, że wszystko zapowiada się naprawdę ciekawie. Ian Hill, jedyny oryginalny członek zespołu, który pozostał w kapeli tak wypowiedział się na temat 50. rocznicy: 

Technicznie 50. rocznica przypada w tym roku, ale dopiero od 1970 roku nazywaliśmy zespół Judas Priest więc uznaliśmy, że przełożymy to na następny rok. Mamy kilka pomysłów [...].

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, kapela będzie świętować nie tylko 50. rocznicę, ale również wejście do Rock and Roll Hall of Fame. Zespół został nominowany już po raz drugi. Rob Halford na wieść o tym, że kapela ma szansę dostać się do muzeum, był bardzo pozytywnie zaskoczony. Wyniki ujrzą światło dzienne pod koniec 2019 roku. Ceremonia wprowadzenia zespołów odbędzie się w 2020 roku. 

Zobacz także: Gitarzysta Judas Priest dołączył do tribute bandu Judas Priest [WIDEO]

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.