Kerry King: Drzwi dla Lombardo są teraz zamknięte

Marcin Krzysztof Wodynski
30.04.2015 10:09
Kerry King: Drzwi dla Lombardo są teraz zamknięte Fot. Retna / Photoshot / REPORTER / East News, REPORTER / East News

Gdy perkusista został wyrzucony z zespołu w 2013. Tom Araya i Kerry King twierdzili, że spalił za sobą wszystkie mosty. Teraz nie jest to już takie pewne.

W 2013 roku muzycy Slayera pokłócili się o kwestie finansowe i usunęli Dave'a Lombardo ze składu. Było to na kilka dni przed ich koncertem na festiwalu Soundwave w Australii. Muzycy krytykowali się później nawzajem w wywiadach. Obecnie zespół mówi łagodniej o ewentualnym powrocie Dave'a. Kerry King został zapytany o to, czy Lombardo kiedyś wróci.

Umiem to sobie wyobrazić. Wiele się ostatnio nauczyłem. Właściwie to uczę się czegoś każdego dnia. Dlatego nigdy nie mówię nigdy. Myślałem, że drzwi do powrotu ostatecznie zamknęły się dla Dave'a już przy pierwszym jego odejściu. Jakie są teraz? Na tę chwilę są porządnie zatrzaśnięte.

Dave jeszcze rok temu zapewniał, że koledzy ze Slayera nigdy nie poproszą go o powrót. W wywiadzie dla Antyradio.pl Lombardo w ogóle nie chciał poruszyć tematu byłego zespołu. Na tę chwilę jest zajęty projektem Philm. 

W Slayerze, tak jak przy pierwszym jego odejściu w 1992 roku, zastąpił go Paul Bostaph. King i Araya uważają, że taka zmiana wyszła zespołowi na dobre. Kerry ma nadzieję, że po wydaniu ich nowej płyty Bostaph zostanie w końcu doceniony:  

Ujawnia się coraz więcej fanów Paula. Cieszy mnie to, bo widzę co udało mu się zrobić na naszej nowej płycie. Ludzie będą w szoku, gdy usłyszą jego partie na tym krążku. Kiedyś powiedziałem, że „God Hates Us All”  to jego „Reign In Blood”, ale to ta płyta nią będzie. Każdy utwór z niej mam ochotę zagrać na żywo. 

Slayer wyda swój kolejny album jeszcze w tym roku. Do tej pory opublikował utwór „When the stilness comes”. 

Wierzycie w powrót Lombardo do Slayera?

Marcin Krzysztof Wodynski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.