Nie żyje perkusista Perfectu. Kiedy odbędzie się pogrzeb Piotra Szkudelskiego?

30.08.2022 13:37
Piotr Szkudelski z Perfectu Fot. PIOTR KAMIONKA/REPORTER/East News

Sprawdźcie, kiedy odbędzie się pogrzeb Piotra Szkudelskiego, który zmarł kilka dni temu w wieku 66 lat.

22 sierpnia 2022 zmarł długoletni perkusista zespołu Perfect, Piotr Szkudelski. Muzyk miał 66 lat i grał w zespole przez 40 lat. Rodzina przekazała informacje dotyczące pogrzebu artysty, które zostały opublikowane na oficjalnym profilu grupy Perfect na Facebooku. Kiedy odbędzie się pożegnanie Piotra Szkudelskiego?

Polecamy

Nie żyje perkusista Perfectu. Kiedy odbędzie się pogrzeb Piotra Szkudelskiego?

Rodzina zmarłego Piotra Szkudelskiego postanowiła przekazać informacje o pogrzebie muzyka Perfectu, by wszyscy jego fani oraz przyjaciele mieli okazję pożegnać się ze zmarłym artystą. Córka Szkudelskiego wyraziła również zgodę, by na pogrzebie uczestniczyły media.

Polecamy

Na profilu zespołu na Facebooku pojawiła się wiadomość od rodziny dotycząca szczegółów pogrzebu:

Pogrzeb Piotra Szkudelskiego, muzyka perkusisty, odbędzie się w najbliższą środę, 31 sierpnia w Wilanowie. Od godziny 10:00 do 11:00 ciało będzie wystawione w kaplicy na Cmentarzu Wilanowskim, chcemy umożliwić pożegnanie się z tatą wszystkim chętnym. Następnie o godzinie 12:00 w wilanowskim Kościele pod wezwaniem Świętej Anny (ul. Kolegiacka 1) odbędzie się msza żałobna i po niej pochówek w grobie rodzinnym na Cmentarzu Wilanowskim, w którym również można wziąć udział.

Piotr Szkudelski urodził się 29 grudnia 1955 roku w Warszawie. Był członkiem pierwszego składu kultowego Perfectu i grał w kapeli przez 40 lat w latach 1980-2020. Udzielał się również też w formacjach Dzikie Dziecko (razem ze Zbigniewem Hołdysem), w grupie Martyny Jakubowicz i w kapelach Jajco i Giganci, Emigranci.

Brał też udział w sesji nagraniowej "I Ching" (1982-83) - dwupłytowego albumu zrealizowanego m.in. przez muzyków zespołów Perfect, TSA, Osjan, Porter Band, Krzak, Breakout oraz Maanam.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.