Koncert Nirvany już 30 sierpnia 2017 o 20:00. Zapowiada się wielkie wydarzenie w Sosnowcu!

Justyna Kierzkowska
30.08.2017 14:40
Koncert Nirvany już 30 sierpnia 2017 o 20:00. Zapowiada się wielkie wydarzenie w Sosnowcu! Fot. East News/materiały prasowe

W końcu nadszedł ten wielki dzień, na który czekały dziesiątki tysięcy polskich fanów Nirvany! Na scenie zagrają Kurt Cobain z ekipą. 

To bez wątpienia będzie jeden z najważniejszych momentów w historii polskiej muzyki. Do Sosnowca zawita Nirvana, która zagra na żywo swoje największe przeboje. Menedżer zespołu obiecał dziennikarzom podczas konferencji prasowej, że widzowie będą mieli okazję usłyszeć numery ze wszystkich albumów grupy, w tym słynne „Smells Like Teen Spirit”, „Come as You Are”, „In Bloom” oraz „About A Girl”.

Po ujawnieniu, że na setliście pojawi się „Rape Me”, do organizatora wpłynęła petycja Ruchu Obrony Ziem Sosnowca Przed Szkodliwą Kulturą Amerykańską z żądaniem odwołania całej imprezy. Na szczęście dla fanów - nieskuteczna. ROZSPSKA planuje jednak manifestację przed wejściem na koncert, więc fani będą musieli się uzbroić w cierpliwość. Być może wpuszczanie na teren wydarzenia potrwa nieco dłużej.

Najbardziej aktywni z fanów już na terenie imprezy, żeby zająć miejscówki jak najbliżej sceny. W Sosnowcu jest także oczywiście nasz specjalny reporter, który rozmawiał z rozentuzjazmowanymi gośćmi. Porozmawiał m.in. z panem Piotrem, który na koncert przyjechał pociągiem aż z Helu.

Nie mogę się doczekać momentu, w którym Kurt wyjdzie na scenę powitać polskich wielbicieli Nirvany. Dzisiaj jest doskonała pogoda, więc jestem przekonany, że pojawi się w swoich słynnych okularach!

- powiedział nam, z dumą prezentując swoją koszulkę z logo zespołu i nadrukiem słynnej okładki „Nevermind”.

Chociaż spekulacjom nie ma końca, to na razie support pozostaje wielką tajemnicą. Fani obstawiają m.in. Michaela Jacksona albo Leonarda Cohena, niewykluczone jednak, że będzie to ktoś z nieco młodszego pokolenia. Jeśli liczycie na to, że dostaniecie jeszcze bilety, to niestety musimy Was wyprowadzić z błędu. Wejściówki zostały wykupione w niecałą godzinę po otwarciu sprzedaży. Ekipa Antyradio.pl jest w Sosnowcu i już wkrótce uda się na teren imprezy.

Z kim widzimy się podczas koncertu Nirvany w Sosnowcu? Dajcie znać!

Justyna Kierzkowska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.