Nirvana zagra w Sosnowcu w 2017

Aleksandra Degórska
15.11.2016 14:15
Nirvana zagra w Sosnowcu w 2017 Fot. Retna / Photoshot / Reporter / East News

Choć organizatorzy koncertu nie wydają milionów na promocję tego wydarzenia, to fani grunge'owej kapeli już wiedzą, że muzycy ponownie zawitają do Sosnowca. Kiedy legendarna formacja zagra w Polsce?

Melomanii naprawdę mogą być usatysfakcjonowani jeśli chodzi o ilość koncertów gwiazd sporego kalibru. W zasadzie, gdy popatrzy się na kalendarz imprez to nie wiadomo, na który występ lecieć, bo jest tego naprawdę dużo - koncerty w ramach promocji nowych płyt, reaktywacje kapel, występy w ramach festiwali czy otwarcie jakiegoś obiektu. Można tak wyliczać i wyliczać. Oczywiście fan może mieć problemy logistyczne czy finansowe, ale na show ulubionej kapeli należy wydać ostatnie pieniądze - w końcu taka okazja może się już nie przytrafić.

Zatem jeśli macie kilka stów na zbyciu warto je zainwestować w bilety na koncert Nirvany! Po dużym sukcesie dwóch występów formacji w Polsce w 2016 roku zespół postanowił znowu wskrzesić Kurta Cobaina (są duże podejrzenia, że wokalista to zombie) i wystąpić ponownie w Sosnowcu 30 sierpnia 2017 roku.

Znamy już ceny biletów i niestety Nirvana się ceni:

Mimo to fani już zacierają ręce i cieszą się, że znowu zobaczą w akcji Cobaina:

Oczywiście trzeba uważać na krętaczy, którzy już próbują odsprzedać bilety na to wydarzenie:

Jak na razie nie wiadomo do końca kto zagra jako support. Plotki głoszą, że może pojawić się Michael Jackson albo Leonard Cohen. Czas pokaże, który artysta zdoła zerwać się z imprezy Lemmy'ego Kilmiestera, co jest trudnym zadaniem, bo jak wiadomo basista wiedział co znaczy „dobra zabawa”.

Jeszcze do niedawna tożsamość perkusisty Nirvany była jedną wielką zagadką. W końcu jednak Dave Grohl, wokalista Foo Fighters, przyznał się do tego, że rzeczywiście grał w Nirvanie. Muzyka będziemy mogli najpierw podziwiać na koncercie Foo Fighters w ramach Open'er Festival 29 czerwca 2017. Jak widać artysta daje radę jakoś połączyć wszystkie swoje muzyczne obowiązki i dwa miesiące po tym wydarzeniu ponownie wróci do Polski.

Tymczasem Kurt Cobain przez 20 ostatnich lat żył w Peru z dala od całego medialnego zgiełku. Stęsknił się za nim Krist Novoselic, ale już niebawem panowie znowu rozpętają muzyczną rozpierduchę na koncercie w Sosnowcu.

foto: tumblr.com Fot. foto: tumblr.com

Oj, będzie się działo!

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.